اولین تریلر «هتل ترانسیلوانیا: ترانسفورمانیا»؛ دراکولا به پایان راه خود رسید

[ad_1]

سونی پیکچرز اولین تریلر رسمی جدیدترین قسمت از مجموعه‌ی انیمیشنی هتل ترانسیلوانیا با نام «هتل ترانسیلوانیا: ترانسفورمانیا» را عرضه کرد. یک کمدی فانتزی دوست‌داشتنی که مدت‌هاست به انتظار آن نشسته‌ایم و با حرف و حدیث‌هایی که به گوش می‌رسد، آخرین قسمت از سری انیمیشن‌های هتل ترانسیلوانیا خواهد بود و گندی تارتاکوفسکی که کارگردانی سه قسمت قبلی را بر عهده داشت و به عنوان نویسنده‌ی همکار در قسمت سوم حضور یافته بود، این‌بار در نقش فیلم‌نامه‌نویس قسمت چهارم ظاهر خواهد شد.

قسمت چهارم هتل ترانسیلوانیا از اوایل سال ۲۰۱۹ در دست ساخت است و در ابتدا تاریخ عرضه‌ی آن ۲۲ دسامبر (۱ دی) تعیین شده بود. سپس در مصاحبه‌ای اعلام شد که تارتاکوسفکی دیگر در قامت کارگردان قسمت چهارم حضور نخواهد داشت. « آن‌ها در مرحله‌ی نوشتن داستان قسمت چهارم هستند و من آن را کارگردانی نمی‌کنم. پس ما یک کارگردان و البته دیگر عوامل را نیز استخدام کردیم که به این دلیل کار به کندی پیش می‌رود». با این حال، تاریخ عرضه‌ی این انیمیشن چندین بار جلو افتاد و در ابتدا به تاریخ ۶ آگوست (۱۵ مرداد) تغییر کرد و نهایتا جدیدترین تاریخ اکران این انیمیشن برابر با ۲۳ جولای (۱ مرداد) تعیین شده است.

کارگردانی قسمت چهارم بر عهده‌ی جنیفر کلاسکا و درک درایمون است و بر اساس شخصیت‌هایی است که خالق آن‌‌ها تاد دورام است. قسمت جدید هتل ترانسیلوانیا قرار است صدا‌پیشگان جدیدی را به این سری فیلم اضافه کند که اصلی‌ترین آن‌ها، برایان هال در نقش خون‌آشام نام‌آشنا یعنی دراکولاست که جایگزین آدام سندلری می‌شود که پیش از این در سه فیلم قبلی جای او صحبت کرده بود. دیگر صدا‌پیشگان این انیمیشن عبارت‌اند از: اندی سمبرگ در نقش جانی لوگان، سلنا گومز در نقش ماویس، کاترین هان در نقش اریکا ون‌هلسینگ، استیو بوشمی در نقش وین، دیوید اسپید در نقش گریفین، کیگان‌-مایکل کی در نقش ماری، آشر بلینکوف، برد آبرل، فرن درشر در نقش یونیس، جیم گافیگان در نقش پروفسور آبراهام ون‌هلسینگ و مالی شنون. آلیس گلد‌استون نیز به عنوان تهیه‌کننده‌ی پروژه حضور خواهد داشت. از شما دعوت می‌کنیم تا اولین تریلر از این انیمیشن بانمک و دوست‌داشتنی را تماشا کنید.

منبع: Collider

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *