اولین تصویر از لوگوی لباس فیلم جدید فلش منتشر شد

[ad_1]

اندی موسکیتی، کارگردان فیلم فلش (The Flash) تصویری را منتشر کرد که یک لوگوی جدید از لباس قهرمان سریع و فرز این فیلم به نمایش می‌گذارد.

قسمت دوازدهم مجموعه کتاب‌های کمیک برادران وارنر، قهرمان نام‌دار مجموعه را به داستان برمی‌گرداند تا مادرش را از مرگ نجات دهد، که در نتیجه آن اتفاقات مهمی در جدول زمانی آینده‌ی دنیای توسعه یافته دی‌سی رقم می‌خورد. ازرا میلر در راس گروهی از بازیگران شامل بن افلك و مایكل كیتون در نقش‌های بروس وین و بتمن، ساشا كالی در نقش سوپرگرل، كیرسی كلمونز در نقش آیریس وست، ماریبل وردو در نقش نورا آلن و رون لیوینگستون در نقش هنری آلن به ایفای نقش می‌پردازد.

پیشرفت در ساخت فیلم فلش، گویی با نفرینی جهنمی همراه شده بود، چرا که در چندین سال گذشته، بسیاری از کارگردانان به دلایل گوناگون نتوانستند مسئولیت ساخت این پروژه را به عهده بگیرند. از جف لوب گرفته که در اواخر دهه ۸۰ با ضربات چاقو از پا درآمد تا دیوید گویر، شاون لوی، مایکل گرین، مارک گوگنهایم و دیوید دابکین که هر کدام به دلایلی از این امر معاف شدند. تا این که موسکیتی بر صندلی کارگردانی این فیلم تکیه زد و کریستینا هادسون، نویسنده فیلم پرندگان شکاری، به عنوان نویسنده اصلی فلش انتخاب شد. با شروع فیلم‌برداری، کارگردان موارد مختلفی را با طرفداران به اشتراک گذاشته و به نظر نمی‌رسد که به این زودی‌ها دست از این کار بردارد.

در حالی که مراحل تولید این فیلم در حال طی شدن است، موسکیتی در اینستاگرام، عکسی با جزئیات مشخص، از لوگوی جدید این پروژه، به اشتراک گذاشت. لوگو دارای حکاکی‌هایی در دو قسمت سفید زیر صاعقه زرد‌رنگ و اطراف قفسه سینه است. مطمئنا این طرح با طرح روی لباسی که میلر در قسمت‌های ابتدایی این مجموعه و لیگ عدالت می‌پوشید، متفاوت است. برای نگاهی ریز‌بینانه‌تر، تصویر زیر را مشاهده کنید:

لوگوی جدید فلش

این اولین باری نیست که موسکیتی از شبکه‌های اجتماعی خود، برای به اشتراک گذاشتن چیزی از این فیلم استفاده می‌کند. چه معرفی کالی در نقش سوپرگرل باشد یا نشان دادن لباس غرق در خون کیتون در نقش بتمن اما به نمایش گذاشتن یک لباس کاملا جدید برای فلش مطمئنا برای کسانی که بیش از ۳۰ سال منتظر بوده‌اند تا شخصیت مورد نظر خودشان را روی پرده سینما ببینند هیجان‌انگیز است. لباس میلر در لیگ عدالت به گونه‌ای بود که گویی توسط یک فرد بی‌مهارت تهیه شده اما این لباس و نشان جدید نشانگر آن است که یا خیاطی جدید آن را ساخته یا فرد قبلی مهارت‌های خود را بهبود بخشید.

از مورد مذکور که بگذریم، دیدن یکی دیگر از قهرمانان دنیای توسعه‌ یافته دی‌سی با لباسی جدید، بسیار جالب است. با طلایی شدن لباس گال گدوت، جنگجوی آمازونی در فیلم زن شگفت انگیز، به نظر می‌رسد این تغییر روند هم‌چنان ادامه دارد و پوشش زاکاری لوی نیز برای نقش شزم تغییرات مناسبی داشته باشد. با نزدیک شدن به مراحل پایانی تولید فیلم فلش، احتمالا باید منتظر باشیم تا موسکیتی و دی‌سی، فیلمی با جذابیت بصری بیشتر و پر رنگ و لعاب‌تر از آن‌چه که انتظار داریم را به نمایش بگذارند. دی‌سی بارها اعلام کرد که به موفقیت این فیلم در گیشه بسیار امیدوار است.

منبع: Screenrant

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.