تاریخ اکران فیلم رزیدنت اویل مشخص شد

[ad_1]

شرکت سونی قصد دارد فیلم رزیدنت اویل را در تابستان آینده روی پرده ببرد. هنوز عنوان رسمی این فیلم مشخص نشده است، اما چندی قبل فهرست بازیگران و خلاصه داستان آن منتشر شد.

نویسندگی و کارگردانی فیلم رزیدنت اویل را یوهانس رابرتس برعهده دارد. این فیلم‌ساز چهل‌وچهار ساله که او را بیشتر به خاطر فیلم «۴۷ متر پایین» (۴۷ Meters Down) می‌شناسیم چندی قبل در گفت‌وگویی از علاقه‌ی خود سری بازی‌هار رزیدنت اویل گفت و به این موضوع اشاره کرد که تیم سازنده‌ی بازآفرینی (ریبوت) رزیدنت اویل قصد دارند ضمن پایبندی به سری بازی‌های رزیدنت اویل، نکات و شخصیت‌های جدیدی به داستان اضافه کنند تا پرده از رازهای عمارت اسپنسر و شهر راکون بردارند.

داستان فیلم جدید رزیدنت اویل در سال ۱۹۹۸ و شهر راکون‌سیتی روایت می‌شود. بیشتر اتفاقات قصه در یک شب رقم می‌خورد که می‌توان آن را «شبی سرنوشت‌ساز» و تلاشی مستمر برای فرار از دست انسان‌هایی دانست که ویروس تی (T) آن‌ها را به هیولا تبدیل کرده است. شخصیت‌های محوری داستان کلر ردفیلد و لیان اسکات کندی هستند و ردپای بازی «رزیدنت اویل ۲» در داستان مشهود خواهد بود.

کایا اسکودلاریو برای بازی در نقش کلر ردفیلد، تام هاپر برای بازی در نقش آلبرت وسکر، هانا جان کامن برای بازی در نقش جیل ولنتاین، اون جوگیا برای بازی در نقش لیان اسکات کندی و نیال مک‌دوناف برای بازی در نقش ویلیام برکین انتخاب شده‌اند.

سونی پیکچرز تاریخ اکران بازآفرینی رزیدنت اویل به کارکردانی رابرتس را ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ (۳ سپتامبر ۲۰۲۱) اعلام کرده است. این تاریخ احتمالاً به خاطر دنیاگیری کروناویروس به تعویق بیفتند، اما بدون شک سونی با توجه به وضعیت امروز سینماهای جهان چنین تاریخی را مشخص کرده و این امکان نیز وجود دارد که پس از تزریق گسترده‌ی واکسن کرونا در غرب رزیدنت اویل در زمان مقرر نمایش داده شود تا این فیلم در فصل تابستان فروش مناسبی را تجربه کند. تا به امروز ۶ فیلم از دنیای رزیدنت اویل روی پرده رفته که کارگردانی تمام آن‌ها را پل دبلیو. اس. اندرسون عهده‌دار بوده است.

منبع: Gamespot

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *