تاریخ اکران فیلم سونیک خارپشت 2 با انتشار تیزر آن مشخص شد

[ad_1]

کمپانی پارامونت پیکچرز با انتشار یک تیزر کوتاه عنوان رسمی و تاریخ اکران فیلم «سونیک خارپشت ۲» (Sonic the Hedgehog 2) به کارگردانی جف فاولر را اعلام کرد.

«سونیک خارپشت» یکی از آخرین فیلم‌های موفق اکران شده در سینماهای پیش از دنیاگیری کروناویروس بود. این فیلم در روز ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ (۱۴ فوریه ۲۰۲۰) روی پرده رفت و پس از چند هفته اکران موفق به فروشی بالغ‌بر ۳۰۶ میلیون دلار دست یافت. بسیاری از سینمادوستان و منتقدان سونیک خارپشت را اثری متوسطی ارزیابی کردند، اما عملکرد خوب این فیلم در گیشه باعث شد پارامونت پیکچرز خیلی زود ساخت نسخه‌ی دوم آن را در دستور کار قرار دهد.

حالا نخستین تیزر از ماجراجویی تازه‌ی جوجه‌تیغی آبی رنگ سگا در سینما منتشر شده که تاریخ اکران و عنوان آن را مشخص می‌کند. این فیلم همانطور که انتظار داشتیم با اسم سونیک خارپشت ۲ در تاریخ ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ (۸ آوریل ۲۰۲۲) راهی سینماها خواهد شد.

قسمت اول سونیک ماجراهای جالبی را پشت سر گذاشت و روند توسعه‌ی آن با حاشیه‌هایی همراه بود. وقتی برای نخستین بار ساخت قسمت اول تأیید و تریلر رسمی آن منتشر شد، به دلایل زیادی از جمله طراحی ظاهری سونیک، عملکرد سازندگان با انتقادات بسیار شدیدی از سوی طرفداران مواجه شد. انتقاداتی که در حرکتی جالب و عجیب باعث شد کارگردان فیلم واکنش نشان دهد و با عذرخواهی از طرفداران سونیک، فیلم را با تأخیر روبه‌رو کنند تا طراحی سونیک دوباره انجام شود و شباهت بیشتری به این شخصیت محبوب دنیای بازی‌های ویدیویی پیدا کند. اوضاع کاملا تغییر کرد و پس از اکران فیلم واکنش‌ها دگرگون و این اثر با استقبال طرفداران مواجه شد.

اطلاعی از تیم بازیگری و تولید سونیک خارپشت ۲ در دسترس نیست و تنها می‌دانیم جف فاولر برای کارگردانی این فیلم بازمی‌گردد. همچنین انتظار می‌رود جیم کری باری دیگر در نقش دکتر ایوو «اگمن» رباتنیک به عنوان دشمن اصلی شخصیت سونیک حضور پیدا کند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *