تریلر جدید شانگ-چی و افسانه‌ی ده حلقه خشم ابرقهرمان شرقی مارول را نشان می‌دهد

[ad_1]

تریلر جدید فیلم «شانگ-چی و افسانه‌ی ده حلقه» (Shang-Chi And The Legend Of The Ten Rings) از وجود مبارزات حماسی و بزرگی در این فیلم ابرقهرمانی خبر می‌دهد.

سومین شانگ-چی و افسانه‌ی ده حلقه با صحنه‌هایی از مبارزه‌ی شانگ-چی در میدان مبارزه آغاز می‌شود و در ادامه نماهایی از کودکی و جوانی او می‌بینیم تا نوبت به مبارزه‌ی حماسی‌اش با رِیزر فیست (Razor Fist) در اتوبوس برسد. همانند تریلرهای قبلی در این ویدیو نیز شاهد حضور یک موجود غول‌پیکر ناشناس هستیم که تصور می‌کنیم «بیزاری» (Abomination) یکی از دشمنان سرسخت هالک باشد.

این فیلم بیست‌و‌پنجمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) است و وظیفه‌ی نویسندگی آن را دیوید کالاهام برعهده دارد و از میان بازیگران اصلی‌اش می‌توان به سیمو لیو در نقش شانگ چی، تونی لیانگ در نقش ماندارین و آکوافینا برای نقشی نامشخص اشاره کرد. ماجراجویی‌های شانگ-چی نخستین تلاش کمپانی‌های بزرگ برای ساخت یک اثر سینمایی یا تلویزیونی ابرقهرمانی بر اساس ورزش‌های رزمی در چند سال اخیر نیست، مثلا نتفلیکس در سال ۲۰۱۷ با «آیرون فیست» تلاش کرد توجه علاقه‌مندان به فنون مبارزات شرقی را جلب کند، اما این مجموعه به دلیل مشکلات عدیده‌ای از جمله مبارزات ضعیف و ناقص، کش‌دار شدن داستان و حتی قهرمانی بیش از اندازه مثبت و روایتی کلیشه‌ای نتوانست به توفیق چندانی دست پیدا کند ولی این امیدواری وجود دارد که استودیو مارول با توجه به تجربیات موفق خود در دنیای آثار ابرقهرمانی فیلم جالب توجه‌ای را تحویل سینمادوستان بدهد.

دستین دنیل کرتون، کارگردان فیلم شانگ-چی و افسانه‌ی ده حلقه در گفت‌وگوی اخیرش درباره‌ی شخصیت شانگ-چی و مشکلات پیش روی او بیان کرده: «مشکل اصلی شانگ-چی در زندگی، عدم شناخت کافی وی از خود واقعی‌اش است. او باید یاد بگیرد که چگونه بر اندام‌های بدنش تسلط پیدا کند. اگر نتواند همه چیز را به درستی درک کند، قادر نخواهد بود تمام استعدادهایش را به نمایش بگذارد»

مارول اخیراً به دنبال دنیاگیری کروناویروس و تعطیلی سینماها در نقاط مختلف جهان همزمان با نمایش فیلم‌هایش در سالن‌های سینما، این آثار را از طریق سرویس آنلاین دیزنی پلاس نیز در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. اما این کمپانی قصد دارد شانگ-چی و افسانه ده حلقه را از تاریخ ۱۲ شهریور (۳ سپتامبر) تنها در سینماها اکران کند و خبری از پخش همزمان در دیزنی پلاس نخواهد بود. در صورت موفقیت تجاری فیلم شانگ-چی احتمالاً «بیوه سیاه» آخرین فیلم مهم مارول باشد که از همان ابتدا در دیزنی پلاس نیز قابل مشاهده بود، مگر سیاست‌های مالی والت دیزنی تغییر کند.

منبع: Empire Online

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *