تریلر جدید فیلم بتمن تقابل بروس وین با زن گربه‌ای، ریدلر و پنگوئن را نشان می‌دهد

[ad_1]

در تریلر جدید فیلم «بتمن» (The Batman) شاهد درگیری شوالیه‌ی گاتهام با ارازل و اوباش خیابانی، پنگوئن، ریدلر و زن گربه‌ای هستیم.

برادران وانر همانطور که وعده داده بود در جریان رویداد DC FanDome تریلر جدید فیلم بتمن را منتشر کرد. در این تریلر بالاخره می‌توانیم نگاهی به ظاهر شخصیت ریدلر به‌عنوان دشمن اصلی بتمن در این فیلم بیندازیم و صحنه‌هایی از درگیری ناجی گاتهام با ارازل و اوباش و صحبت‌های او با زن گربه‌ای هم در این ویدیو جذاب و دیدنی جای گرفته است.

همچنین این تریلر بالاخره اندی سرکیس در نقش آلفرد پنی‌ورث به‌عنوان خدمتکار وفادار و خستگی‌ناپذیری بتمن را هم نشان می‌دهد. علاوه‌بر این‌ها اگر از علاقه‌مندان به بت‌موبیل، ماشین خاص و جذاب بتمن هستید، در سومین تریلر فیلم بتمن مت ریوز می‌توانید نگاهی به ظاهر و تاخت‌وتاز آن در خیابان‌های گاتهام بیندازید.

در بتمن شاهد رویارویی شوالیه‌ی تاریکی با برخی از دشمنان سرشناس‌اش خواهیم بود که از میان آن‌ها می‌توان به ریدلر با نقش‌آفرینی پل دینو، پنگوئن با نقش‌آفرینی کالین فارل و بلک ماسک با بازی پیتر سارسگارد اشاره کرد. ایفای نقش جیمز گوردون، آلفرد پنی‌ورث و زن گربه‌ای (سلینا کایل) هم به ترتیب به جفری رایت، اندی سرکیس و زوئی کراویتز سپرده شده است. فیلم جدید بتمن نخستین نقش‌آفرینی رابرت پتینسون در نقش بروس وین است و بسیاری از علاقه‌مندان به این شخصیت منتظر هستند تا عملکرد پتنسون جوان و خوش‌آتیه را در این نقش ببینند.

بر اساس برخی اخبار و شایعه‌ها مت ریوز یک سه‌گانه‌ی جدید برای شوالیه‌ی تاریکی خواهد ساخت که تم و اتمسفر تاریک‌تری نسبت به فیلم‌های قبلی این شخصیت دارد و فیلم بتمن قرار است اولین بخش از این سه‌گانه باشد. با توجه به آنچه تا به امروز در تریلرهای بتمن دیده‌ایم، داستان فیلم از جایی شروع می‌شود که میزان وقوع جرم و جنایت به‌طرز چشم‌گیری در شهر گاتهام افزایش یافته است و بروس وین جوان تصمیم می‌گیرد در کالبد شوالیه‌ی تاریکی برای نجات شهرش از چنگال قاتلان و خلافکاران خیابانی دست به کار شود. فیلم بتمن حدود ۲ سال از نخستین روزهای شکل‌گیری بتمن و دگردیسی بروس وین را نشان می‌دهد.

این فیلم برای اکران در سال ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده بود، اما به دنبال دنیاگیری کروناویروس برادران وارنر تاریخ اکران جدیدترین اثر سینمایی شوالیه‌ی گاتهام را تا ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ (۴ مارس ۲۰۲۲) به تعویق انداخته است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *