تریلر جدید فیلم گودزیلا در برابر کونگ منتشر شد

[ad_1]

تریلر جدید فیلم «گودزیلا در برابر کونگ» صحنه‌های تازه‌ای از مبارزه‌ی این دو موجود افسانه‌ای را نشان می‌دهد و به نظرات تیم سازنده درباره‌ی اثر جدید آدام وینگارد می‌پردازد.

فیلم گودزیلا در برابر کونگ ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ (۳۱ مارس ۱۳۹۹) در سراسر جهان اکران خواهد شد و کمپانی برادران وارنر انتظار دارد با این فیلم پرهزینه به موفقیت‌های چشم‌گیری در باکس آفیس دست پیدا کند؛ زیرا در حال حاضر فیلم بلاکباستری دیگری روی پرده نیست و سینمادوستان خصوصاً در چین و آسیای شرقی نشان داده‌اند علی‌رغم شیوع گسترده‌ی کروناویروس در جهان برای تماشای فیلم‌های قابل توجه به سینما می‌روند. البته همانند سایر فیلم‌های برادران وارنر، گودزیلا در برابر کونگ نیز همزمان با اکران در سالن‌ها از طریق سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

تریلر جدید گودزیلا در برابر کونگ شامل چند صحنه‌ی کوتاه و جدید از این فیلم می‌شود و علاوه‌بر آن صحبت‌های بازیگران و تیم تولید را هم شامل می‌شود. در این تریلر کوتاه متوجه می‌شویم که اجداد گودزیلا و کونگ با یکدیگر درگیر بوده‌اند و منشاء اختلافات آن‌ها به پیش از آنچه تصور می‌کردیم بازمی‌گردد.

در فیلم‌های قبلی گودزیلا به عنوان شخصیت منفی معرفی می‌شد، اما در این فیلم قرار است به وجه‌های مثبت او نیز پرداخته شود. همچنین در داستان به این موارد نیز اشاره خواهد شد که برخی رفتارهای خشن گودزیلا تحت تاثیر گروهی از انسان‌ها بوده است. گودزیلا و کونگ در تقابل جدیدشان تیم‌های انسانی دارند که برای موفقیت آن‌ها تلاش می‌کنند.

بر اساس نخستین تریلر رسمی گودزیلا در برابر کونگ، گودزیلا به طور مشخصی قدرتمندتر از قبل شده است، اما اینطور که پیداست سازندگان فیلم کونگ را به سلاح جدید و قدرتمندی مجهز کرده‌اند تا تقریبا توازن در مبارزه‌ی این دو موجود قدرتمند برقرار شود.  همچنین به نظر می‌رسد کنگ از چیزی که در فیلم «کنگ: جزیره‌ی جمجمه» (Kong: Skull Island) دیدیم بسیار بزرگ‌تر شده است، اما حتی اگر کنگ خیلی بزرگ‌تر از گودزیلا هم باشد، بازهم جثه‌ی او به تنهایی برای شکست دادن سلطان هیولاها کافی نخواهد بود.

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.