تریلر فیلم جاودانگان (Eternals)؛ ابر‌قهرمان‌های باستانی به پا می‌خیزند

[ad_1]

اولین تریلر فیلم جاودانگان (Eternals) هم از راه رسید و جزئیات جدیدی از جدیدترین فیلم پیش‌روی جهان سینمایی مارول را در اختیار ما می‌گذارد که قرار است در تاریخ ۵ نوامبر (۱۴ آبان) به عنوان بخشی از فاز چهارم جهان سینمایی مارول به نمایش درآید. این فیلم که بر اساس شخصیت‌های کمیک‌بوکی از مارول به همین نام است، داستان تیمی از موجودات باستانی فرازمینی  به نام سلستیال‌ها‌ (Celestials) را دنبال می‌کند که به شکلی مخفیانه، ۷۰۰۰ سال است که در کره‌ی زمین زندگی می‌کنند. اما بایستی با یکدیگر مجددا متحد شوند تا جهان را از دست ابرشرور‌ها نجات دهند. کارگردانی این فیلم بر عهده‌ی کلویی ژائو است، کسی که توانست جایزه‌ی بهترین کارگردانی و بهترین فیلم جوایز اسکار ۲۰۲۱ را برای «سرزمین آواره ها» از آن خود کند.

از آنجایی که جاودانگان درباره‌ی تیمی از قهرمانان است، مارول گروهی از بازیگران برجسته و درجه یک را به خدمت گرفته است. خبر عرضه‌ی‌ این فیلم برای اولین بار در کامیک‌کان سن‌دیگو در سال ۲۰۱۹ اعلام شد و بازیگران این فیلم عبارت‌اند از: آنجلینا جولی در نقش تینا، سلما هایک در نقش آجاک، ریچارد مدن در نقش ایکاریس، کمیل نانجیانی در نقش کینگو، برایان تایری هنری در نقش فاستوس، لورن ریدلاف در تقش ماکاری، لیا مک‌هیو در اسپریت، و دان لی در نقش گیلگمش. ستاره‌های دیگری هم بعدا به این فیلم اضافه شدند که از آن جمله می‌توان به کیت هرینگتون در نقش دین ویتمن، جما چان در نقش سرسی و بری کيوگن در نقش دروئیگ اشاره کرد.

این تریلر تمامی قهرمان‌ها را در لباس‌های خودشان نشان می‌دهد و بخشی از داستان را نیز روایت می‌کند. با این حال به جزئیات داستان ورود نمی‌کند. این تریلر در واقع اولین نگاه اجمالی به تمامی شخصیت‌های این داستان را دارد و حسی واقعی از این فیلم جهان سینمایی مارول را به نمایش می‌گذارد و بسیاری از مکان‌های فیلم‌برداری این فیلم در جهان واقعی را نشان می‌دهد و حس بیشتری از زمینی بودن را به ما می‌دهد. گرچه هنوز هم صحنه‌‌های اکشن و جلوه‌‌های ویژه‌ی کلاسیک زیادی از مارول هست که باید در این تریلر ببینیم که یکی از آن‌‌ها،  قدرت‌های شخصیت‌های فیلم جاودانگان است.  این تریلر همچنین به این موضوع اشاره می‌‌کند که جاودانگان سال‌ها پیش به روی زمین آمده‌اند و با پیشرفت جامعه‌ی بشری، هزاران سال است که مابین انسان‌ها زندگی کرده‌اند. برخی از شخصیت‌های این فیلم نیز به شکلی کوتاه نشان داده شده‌اند که یکی از آن‌ها کیت هرینگتون در نقش دین ویتمن است که تنها در یک صحنه دیده می‌شود. با در نظر گرفتن اینکه مارول از افشاگری و معلوم کردن جزئیات داستان دست کشیده است، معلوم نیست که آیا دین ویتمن به مانند کمیک‌بوک‌های مارول تبدیل به شوالیه‌ی سیاه خواهد شد یا نه و احتمال دارد که خیلی شاهد حضور هرینگتون در تریلر‌ها نباشیم.

این تریلر همچنین خبر از اتفاقی می‌دهد که حضور جاودانگان در صحنه‌ی نبرد را حیاتی می‌کند، گرچه آن‌ها تا به امروز، عمدتا انسان‌ها را از پشت صحنه راهنمایی کرده‌اند. این تریلر حتی اشاره‌ای نیز به انتقام‌جویان (Avengers) دارد و شخصیت اسپریت سوال می‌کند که چه کسی در غیاب کاپیتان راجرز یا همان کاپیتان آمریکا و مرد آهنی، این تیم را رهبری خواهد کرد. استفاده از نام استیو راجرز به جای کاپیتان آمریکا، ظاهرا نشان می‌دهد که این صحنه بعد از اتفاقات سریال «فالکون و سرباز زمستان» رخ داده است که در آن سم ویلسون لباس کاپیتان آمریکا را به تن می‌کند. این تریلر همچنین نشان می‌دهد که جاودانگان از نزدیک شاهد حضور ابرقهرمان‌های جهان سینمایی مارول بوده‌‌اند. گرچه هنوز باید منتظر این باشیم که انتقام‌جویان نسبت به ظهور جاودانگان چه واکنشی نشان خواهند داد. با این حال تریلر جدید جاودانگان جزئیات خوبی از این فیلم مورد انتظار مارول را نشان می‌دهد و مطمئنا شاهد جزئیات بیشتری در تریلر‌های بعدی این خواهیم بود. حالا وقت این است که با همدیگر به تماشای تریلر هیجان‌انگیز این فیلم ابر‌قهرمانی بنشینیم.

منبع: Screen Rant

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.