تریلر نهایی فیلم یک مکان ساکت 2 سویه‌های تازه‌ای از جهان این فیلم ترسناک را نشان می‌دهد

[ad_1]

استودیو پارامونت پیکچرز تریلر نهایی فیلم «یک مکان ساکت ۲» (A Quiet Place Part II) را منتشر کرده که با توجه به آن با اثری بسیار هیجان‌انگیز و کمی ترسناک مواجه هستیم.

فیلم «یک مکان ساکت» (A Quiet Place) به کارگردانی جان کرازینسکی و نویسندگی اسکات بک و کرازینسکی با نقش‌آفرینی امیلی بلانت به یکی از پدیده‌های سینمایی سال ۲۰۱۸ تبدیل شد. این فیلم که با تقریباً با ۲۰ میلیون دلار ساخته شده بود در سراسر جهان به فروشی بالغ‌بر ۳۴۰ میلیون دلار دست یافت و عموم منتقدان و سینمادوستان یک مکان ساکت را تحسین کردند. بازی مناسب بازیگران، اتمسفر گیرا و کیفیت صداگذاری بالای فیلم از بارزترین نکات مثبت آن بودند. پس از موفقیت‌های سومین فیلم بلند داستانی کرازینسکی در مقام کارگردان، پارامونت پیکچرز و پلاتینوم دونس خیلی زود اعلام کردند ساخت دنباله‌ی آن در دستور کار قرار گرفته و حالا که کم‌تر از سه هفته تا اکران یک مکان ساکت ۲ فاصله داریم، آخرین تریلر این فیلم منتشر شده است.

یک مکان ساکت ۲ برای اکران در اسفندماه سال ۱۳۹۸ (۸ مارس ۲۰۲۰) برنامه‌ریزی شده بود، اما دنیاگیری کروناویروس باعث شد ادامه‌ی داستان خانواده‌ی ابوت با حدوداً یک سال تاخیر به سینماها بیاید. پیرنگ محوری این فیلم کمی پس از اتفاقات فیلم نخست رقم می‌خورد و طی آن اِوِلین و لی به همراه فرزندان‌شان باید با وحشت دنیای بیرون روبه‌رو شوند و در سکوت برای بقا بجنگند. آن‌ها پا به دنیای ناشناخته‌ها می‌گذارند و خیلی زود می‌فهمند موجوداتی که با صوت شکار خود را می‌یابند، تنها تهدید پیش روی‌شان نیستند. همچنین در بخش‌هایی از فیلم نیز نگاهی به روزهای آغازین تسخیر کره‌ی زمین توسط هیولاهای وحشتناک حاضر در اثر و چگونگی نخستین برخورد انسان‌ها با این موجودات ترسناک انداخته می‌شود.

اکران فیلم یک مکان ساکت ۲ از ۷ خرداد (۲۸ مِی) آغاز خواهد شد و پارمونت پیکچرز قصد دارد ۴۵ روز پس از نمایش این فیلم در سالن‌های سینما، اثر جدید کرازینسکی را از طریق سرویس آنلاین پارمونت پلاس در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد.

منبع: The Verge

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *