دکتر استرنج 2 از «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» موفق‌تر خواهد بود؟

[ad_1]

بندیکت کامبربچ در مصاحبه‌ای موفقیت دکتر استرنج ۲ را بیشتر از مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست ارزیابی کرده است. او در گفتگویی درباره‌ی بهترین فیلم ابرقهرمانی گفت فیلم دکتر استرنج: چندجهانی دیوانگی (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) بسیار موفق‌تر از فیلم آتی مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) خواهد بود.

هر دو فیلم از برترین پروژه‌های در حال ساخت استودیو مارول هستند که در عین رقابت دوستانه در کنار هم قرار می‌گیرند و دکتر استرنج را به‌ نوعی استاد راهنمای پیتر پارکر در فیلم راهی به خانه نیست معرفی می‌کند.

هواداران فیلم‌های ابرقهرمانی پس از فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت درباره این‌که کدام فیلم برترین رویارویی‌ها را در خود جای داده است بحث‌های بسیاری کرده‌اند.

انتقام جویان: پایان بازی با خط داستانی بسیار خوب و برترین ستارگان ابرقهرمانی این عنوان را در دست دارد. با این‌که پس از انتشار هر فیلم ابرقهرمانی این بحث‌ها بالا می‌گیرد، اما دو فیلم چندجهانی دیوانگی و راهی به خانه نیست با بازگرداندن شخصیت‌های افسانه‌ای دنیای مارول، مانند آلفرد مولینا در نقش دکتر اختاپوس دوباره تنور این بحث‌ها را داغ‌ می‌کنند.

مرد عنکبوتی

شایعه‌ی بازگشت فیلم راهی به خانه نیست به ریشه‌های اصلی مجموعه‌ی مرد عنکبوتی هم بحث و جدل‌ها را بیشتر کرده است. به‌ نظر می‌رسد کامبربچ، برای برآورده کردن انتظارات طرفداران فیلم بزرگ بعدی مارول با چالش بزرگی روبه‌رو خواهد بود.

در قسمتی از پادکست ورایتی آواردز، بازیگر نقش دکتر استرنج به طنز جواب ستاره‌ی فیلم مرد عنکبوتی را داد. تام هالند گفته بود راهی به خانه نیست برترین فیلم ابرقهرمانی تاکنون است، کامبرنچ نیز در جواب گفته بود تا وقتی که دکتر استرنج ۲ به صحنه بیاید.

بخشی از پادکست: کامبربچ در اظهار نظری جنجالی گفته‌های تام هالند که در قسمت قبلی پادکست ورایتی؛ مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست را برترین فیلم ابرقهرمانی نامیده بود به چالش کشید: تا زمانی که فیلم دکتر استرنج ۲ منتشر شود.

چندجهانی دیوانگی همانند راهی به خانه نیست همان بحث و جدل‌های قبلی این سری فیلم‌ها را تجربه خواهند کرد. طرفداران فیلم‌ها از میزان هیجان بالایی که برای انتشار هر دو فیلم در جریان است دیدگاه‌های زیادی را به اشتراک می‌گذارند. سری فیلم‌های دکتر استرنج همیشه برترین داستان سرایی بصری و انتزاعی را نسبت به بقیه عنوان‌های فرانچایز مارول دارد و از این منظر فضای فوق‌العاده خوبی برای بیان دیدگاه‌های متفاوت است.
از طرفی بازی الیزابت اولسن در این فیلم طرفداران را با سوالات گوناگونی روبه‌رو کرده است، از جمله این‌که مشکلاتی که در پخش سریال واندا ویژن در سرویس دیزنی پلاس اتفاق افتاد اثری بر این فیلم خواهد داشت یا خیر.

فارغ از این‌که کدام فیلم عنوان بلند پروازانه‌ترین اثر را به‌ دست می‌آورد؛ به نظر می‌آید هر دو فیلم طرفداران را راضی خواهد کرد. طرفداران مرد عنکبوتی از بازگشت هر دو شخصیت دکتر اختاپوس و گرین گابلین به‌ وجد آمده‌اند و اگر حرف‌های کامبربچ را در نظر بگیریم چندجهانی دیوانگی ممکن است غافل‌ گیری‌های بسیار بزرگ و بیشتری در پی داشته باشد.

با وجود این‌که وقفه‌ای سه ماهه بین انتشار هر دو فیلم وجود دارد،  اما نیاز نیست طرفداران برای تاج گذاری فیلم برنده زیاد معطل بمانند.

منبع: screenrant

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.