رستاخیزها» حاکی از قدرت‌های جدید نئو است • دیجی‌کالا مگ

[ad_1]

تریلر جدید «ماتریکس: رستاخیزها»، اشاراتی به بازگشت مامور اسمیت به این داستان علمی‌تخیلی و اکشن داشته و علاوه بر آن، قدرت‌های جدید نئو را به نمایش گذاشته است.

یکی از تغییرات جدیدترین قسمت سری فیلم‌های «ماتریکس»، بازگشت نویسنده اصلی و کارگردان این مجموعه، لانا واچوفسکی، برای هدایت پروژه‌ای است که به کمک دیوید میچل و الکساندر همن نوشته بود. واچوفسکی در تمامی این سال‌ها، تصمیمی به ادامه «ماتریکس» و ساخت قسمت چهارم آن نداشت تا اینکه بالاخره تبلیغات، او و خواهرش که خود نیز نویسنده و کارگردان است را با برادران وارنر، بر سر یک میز نشاندند.

داستان فیلم «ماتریکس: رستاخیزها»، ۲۰ سال پس از اتفاقات قسمت آخر رخ می‌دهد که به نظر می‌رسد نئو باری دیگر، زنده و در حال گذراندن یک زندگی طبیعی به عنوان توماس اندرسون در سان فرانسیسکو است. هرچند، وقتی یک تجدید دیدار اتفاقی با ترینیتی (که به طور مشابهی دچار فراموشی است) و مورفیوسی که به او قرص قرمزرنگ را پیشنهاد می‌کند رخ می‌دهد، باری دیگر حقیقت دنیایی که در آن زندگی می‌کند را متوجه می‌شود و در مسیر بازگشت به همان نئوی قدیمی با هدف نجات بشریت، قرار می‌گیرد. کیانو ریوز و کری-ان ماس با همراهی جیدا پینکت اسمیت، دنیل برنهارت و لمبرت ویلسون و همکاران جدیدی از جمله یحیی عبدالمتین دوم، جسیکا هنویک، جاناتان گروف، نیل پاتریک هریس، پریانکا چوپرا جوناس و کریستینا ریکی به دنیای ماتریس باز خواهند گشت.

ماتریکس رستاخیزها

در حالی که کمتر از یک ماه تا انتشار این فیلم باقی مانده، برادران وارنر یک تریلر جدید را منتشر کرده‌اند. این ویدیو، سرنخ‌هایی در رابطه با بازگشت کاراکتر مرموز گروف، مامور اسمیت و قدرت‌های ویژه و جدید نئو در ماجراجویی‌اش برای نجات ترینیتی، به ما نشان می‌دهد.

این تریلر جدید، پر از اطلاعاتی مهم در رابطه با موضوع اصلی فیلم و تعدادی پاسخ برای سوالات هواداران «ماتریکس» است. بزرگ‌ترین نکته در تریلر آخر، چگونگی زنده مانده ترینیتی بعد مرگ کاملا واضحش در فیلم «انقلاب‌های ماتریکس» است. علاوه بر این، متوجه می‌شویم که نئو بعد از این‌که به نظر می‌رسید در سومین قسمت این فیلم مرده بود، چطور به زندگی بازگشته است و با توجه به خطرات به وجود آمده هنگامی که نئو و ترینیتی در کنار یکدیگر هستند، می‌توان فرض کرد که ماشین‌ها عامل جدایی آن‌ها از یکدیگر بوده‌اند.

هر چند که تایید نشده نقش جاناتان گروف در این فیلم همان مامور اسمیت باشد، اما بسیاری از نکات قابل مشاهده در این تریلر به بازگشت این شخصیت اشاره دارند. یکی از این نکات، سخنرانی مامور اسمیت در رابطه با ادامه زندگی انسان‌ها بدون توجه به حقیقت دنیای خود و نبرد با نئو است.

با توجه به این‌که در فیلم پیش رو بازیگر نقش مورفیوس، لارنس فیشبرن، با یحیی عبدالمتین دوم جایگزین شده، منطقی به نظر می‌رسد که ماشین‌ها بعد شکست در برابر نئو، یک مامور اسمیت جدید برای مقابله با نئو درست کرده باشند. به زودی فیلم «ماتریکس: رستاخیزها» بر روی پرده سینما و سرویس اچ بی او پخش خواهد شد و پاسخ این سوالات را خواهد داد.

منبع: screenrant

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *