زور طرفدارن جانی دپ به امبر هرد نرسید!

[ad_1]

پس از کنار گذاشته شدن جانی دپ از فیلم «جانوران شگفت‌انگیز ۳»، طرفداران این بازیگر سرشناس آمریکایی انتظار داشتند امبر هرد، همسر سابق وی نیز از فیلم «آکوامن ۲» کنار گذاشته شود، اما مدیران برادران وارنر چنین تصمیمی ندارند.

در اواخر تابستان سال گذشته جانی دپ در دادگاه نهایی مربوط به شکایت‌اش از روزنامه انگلیسی سان شکست خورد و دادگاه به نوعی «همسرآزاری» دپ را تأیید کرد. در مقاله‌ی روزنامه‌ی سان ۱۴ رفتار خشن از جانب دپ علیه هرد گزارش شده بود که بنا بر تشخیص قاضی ۱۲ مورد از این رفتارها واقعا رخ داده‌اند و مطلب سان غیرواقعی نبوده است. هرچند وکیل دپ و او هرگز این حکم را نپذیرفتند و آن را «نادرست» خواندند، اما نظر دادگاه بریتانیایی باعث شد برادران وارنر دپ را از ادامه‌ی حضور در مجموعه‌ی «جانوران شگفت‌انگیز» منصرف کنند. چند هفته‌ی بعد مشخص شد او از مجموعه‌ی تلویزیونی به تهیه‌کنندگی جری بروکهایمر هم کنار گذاشته شده تا وی از جدایی‌اش بسیار متضرر شود. این اتفاقات طرفداران دپ را خشمگین کرد و آن‌ها با راه‌اندازی کمپین‌های آنلاینی به دنبال ممانعت از حضور امبر هرد در فیلم بلاکباستری آکوامن ۲ بودند، اما اینطور که پیداست راه به جایی نبرده‌اند.

بنا بر گزارش جدید ددلاین، پیتر سفرن تهیه‌کننده آکوامن ۲ در گفت‌وگوی تازه‌اش اعلام کرده آن‌ها تنها به خاطر یک جریان توئیتری بازیگری را کنار نمی‌گذارند. او در این راستا اعلام کرده: «اگر حقیقت را بگویم، ما هرگز واکنشی به این فشارهای افراطی هواداران نشان نخواهیم داد. در حقیقت شما باید کاری را که به نفع فیلم است، انجام دهید. ما فکر کردیم اگر حضور جیمز وان [به عنوان کارگردان] و جیسون موموآ [به عنوان بازیگر نقش اصلی] در دنباله‌ی آکوامن لازم است، امبر هم باید در این فیلم حضور پیدا کند، همین.»

سفرن در ادامه افزود: «کسی از آنچه در توییتر می‌گذرد غافل نیست، اما این بدان معنا نخواهد بود که شما باید به اتفاقات شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان دهید و یا خواسته‌های آن‌ها را اجابت کنید. شما می‌بایست آنچه را که به صلاح فیلم است، انجام دهید.»

فیلم آکوامن ۲ با اسم کامل «آکوامن و پادشاهی گم‌شده» (Aquaman and the Lost Kingdom) برای اکران در ۲۵ آذر ۱۴۰۱ (۱۶ دسامبر ۲۰۲۲) برنامه‌ریزی شده است.

منبع: Gamespot

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.