ساخت فیلم جوکر 2 به زودی آغاز خواهد شد؛ بازگشت تاد فلیپس و واکین فینیکس

[ad_1]

گزارش جدید هالیوود ریپورتر نشان می‌دهد تاد فلیپس به عنوان نویسنده و کارگردان فیلم «جوکر ۲» انتخاب شده تا یک قدم دیگر به ساخت ادامه‌ی ماجراجویی‌های آرتور فلک نزدیک شویم.

داستان فیلم «جوکر» را تاد فلیپس به همراه اسکات سیلور نوشته بودند. قصه‌ای که آشکارا وام‌دار فیلم‌های تحسین شده‌ای مانند «راننده تاکسی» و «سلطان کمدی» بود و به خاطر نوع نگاه جدید و خاص‌اش به چگونگی شکل‌گیری شخصیت خشن و روان‌رنجور جوکر و اتمسفر تاریک و فاسد شهر گاتهام توجه بسیاری از سینمادوستان را به خود جلب کرد. چندی قبل هالیوود ریپورتر گزارش داد فیلم جوکر ۲ به زودی جلوی دوربین خواهد رفت و حالا این رسانه‌ی سینمایی در گزارش جدیدی اعلام کرده فلیپس به عنوان نویسنده‌ی فیلم‌نامه در این پروژه حضور دارد و احتمالا کارگردانی نیز به او سپرده می‌شود. هالیوود ریپورتر اشاره‌ای به بازگشت اسکات سیلور برای نگارش فیلم‌نامه‌ی قسمت دوم جوکر نکرده است.

گزارشات و شایعات بسیاری نیز به نقش‌آفرینی واکین فینیکس در فیلم جوکر ۲ اشاره دارند تا تقریباً از حضور دوباره او در نقش جوکر هم مطمئن باشیم. فینیکس به خاطر بازی تاثیرگذار خود در فیلم جوکر توانست جایزه‌ی اسکار بهترین بازیگر نقش اصلی مرد را از آن خود کند.

در بخش‌های پایانی فیلم قبلی آرتور به یک تیمارستان ایالتی منتقل شد، اما با توجه به آنچه که دیدیم، احتمالا او با کشتن پزشک یا مراقبش از تیمارستان فرار کرده و در فیلم جوکر ۲ می‌توانیم شاهد ادامه‌ی شرارت‌های وی در گاتهام باشیم. همچنین در سکانسی از جوکر، آرتور با بروس وین جوان دیدار کرد و این احتمال هم وجود دارد که داستان دنباله‌ی جوکر چند سال پس از فیلم اصلی رقم بخورد و در آن شاهد مقابله‌ی این دو شخصیت باشیم. همچنین برخی طرفداران اعتقاد دارند علاقه‌ی آرتور به شخصیت صوفی با بازی زازی بیتز هم می‌تواند یکی از عوامل فرار او از تیمارستان باشد.

فیلم جوکر نشان می‌داد که آرتور فلک تنها یک انسان فقیر و درمانده است که قصد آزار رساندن به کسی را ندارد، اما هنگامی که هیچ‌کس در شهر گاتهام او را درک نکرد، عقده‌گشایی‌های وی باعث به وجود آمدن شخصیت خشن جوکر شد. جوکر تاد فیلیپس در ماه اکتبر ۲۰۱۹ (مهر ۱۳۹۸) با بودجه‌ی کمتر از ۷۰ میلیون دلار روی پرده رفت و توانست در سراسر جهان به فروشی بالغ‌ بر ۱ میلیارد دلار دست یابد.

منبع: Screenrant

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *