«شانگ‌چی ۲» با بازگشت کارگردان این اثر به استودیوی مارول، در دست ساخت است

[ad_1]

دیزنی رسما آغاز ساخت «شانگ‌چی ۲» و بازگشت کارگردانش، دستین دنیل کرتون را تایید کرد. پس از وقفه‌هایی متعدد که به خاطر انتشار ویروس کرونا به وجود آمده بودند، بالاخره «شانگ‌چی و افسانه ده حلقه» در اوایل ماه سپتامبر، برای اولین بار روی پرده‌های تئاتر به نمایش درآمد.

بسیاری در انتظار پخش این فیلم بودند. نه فقط به خاطر اینکه فیلم جدیدی از دنیای سینمای مارول بود، بلکه اولین فیلم منتشر شده آن‌ها دوران پسا کرونا بود که به طور همزمان در سرویس‌های آنلاین، پخش مستقیم نداشت و منحصر به سینماها بود. این اتفاق در زمانی افتاد که تعداد مبتلایان به این بیماری، به حد نگران کننده‌ای رسیده بود. در هر صورت «شانگ‌چی» با بازخوردهای خوب خود، به پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۱ در آمریکا تبدیل شد.

«شانگ‌چی» سیمو لو را که در این فیلم، یک مبارز ماهر بود به عنوان قهرمان افتخاری این داستان نمایش داد که تحت آموزش پدر مجرمش، ونوو (با بازی تونی لیانگ)، به یک قاتل بی‌نقص تبدیل شد. شانگ‌چی برای دوری از مسیر تاریکی که مقابل خود می‌دید، در نوجوانی‌اش ناچار به فرار شد. هرچند ده سال بعد، سرنوشت او را به خوانواده‌اش و سازمان جنایی ده حلقه بازگرداند. در حالی که باری دیگر، گذشته تاریک خود را در جلوی چشمانش می‌دید. برخی دیگر از ستارگان «شانگ‌چی» عبارتند از آکوافینا، منگر ژانگ، فالا چن و میشل یوه.

بی‌شک ساخت دنباله «شانگ‌چی» انتظار می‌رفت اما حالا از انتظار فراتر رفته و به حقیقت پیوسته است. طبق خبری که از ددلاین منتشر شده، کرتون قراردادی چندساله با استودیوی مارول و هولو امضا کرده است. این اتفاق، راه کرتون را برای کار روی «شانگ‌چی ۲» که از قبل هم در دست ساخت بود هموار کرد و همچنین دیزنی، تایید می‌کند او نویسنده و کارگردان این فیلم خواهد بود.

شانگ‌چی

به علاوه، کرتون در حال آماده کردن سریالی دیگر از دنیای مارول، برای دیزنی است. هرچند، هنوز این خبر فاش نشده که این سریال در چه مورد است. رئیس مارول، کوین فایگی، نقل کرده است که:

«دستین یک همکار عالی است که طرز فکر و مهارت ویژه‌ای را با خود به «شانگ‌چی و افسانه ده حلقه» آورده است. با هم در طول ساخت این فیلم، دوران خوبی را گذراندیم و او ایده‌های بسیار جذابی برای تولید داستان‌های مختلف در دیزنی دارد. پس ما هم به سبب تمدید این همکاری، بسیار هیجان‌زده‌ایم و نمی‌توانیم برای شروع به کار، صبر کنیم.»

«شانگ‌چی» با کشیده شدن پای قهرمان داستان و بهترین دوستش کیتی (به بازی آکوافینا)، به جلسه‌ای با وانگ (بندیکت وانگ)، بروس بنر (مارک روفالو) و کاپیتان مارول (برای لارسون) تمام شد که موضوع بحث، قدرت‌های فوق‌العاده بود که ده حلقه‌اش در خود جای داده‌اند. بعد از آن صحنه است که به وضوح متوجه می‌شویم آینده‌ای بزرگ برای کاراکتر شانگ‌چی در دنیای مارول وجود دارد. علاوه بر آن، با حضور دوباره کرتون به عنوان کارگردان و نویسنده، می‌توان از انسجام بین این دو فیلم، اطمینان خاطر داشت. تعداد قابل توجهی از سری فیلم‌های مارول در قسمت‌های مختلف، داری کارگردانی ثابت نیستند و «شانگ‌چی ۲» در حال حاضر از این نظر با نگه داشتن کرتون، نسبت به آن‌ها یک مرحله جلوتر است.

در خبر منتشر شده، صحبتی از زمان انتشار «شانگ‌چی ۲» نشده است ولی این امکان وجود دارد که در تاریخی نه‌چندان دور، مثلا ابتدای سال ۲۰۲۳ منتشر شود. البته در این صورت ممکن است پروسه تولید این فیلم بیش از حدی که مارول می‌خواهد تسریع شود، پس شاید سال ۲۰۲۴ نسبتا منطقی‌تر به نظر برسد. همه چیز وابسته به تصمیمات استودیوی مارول در رابطه با اولویت بندی پروژه‌های در دست ساختش است. تاریخ انتشار فیلم‌هایی همانند «کاپیتان آمریکا ۴» و «چهار شگفت انگیز» هنوز مشخص نشده است. به زودی نوبت به «شانگ‌چی ۲» خواهد رسید و حال که کرتون به طور رسمی به کار خود برگشته است، طرفداران می‌توانند با خیال راحت در انتظار اخبار پیش رو باشند.

منبع: screenrant

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *