شخصیت منفی اصلی فیلم جاودانگان چه کسی است؟

[ad_1]

فیلم جاودانگان (Eternals) ماورل شخصیت‌های منفی جدیدی را معرفی خواهد کرد. اما کدام یک از آن‌ها شخصیت منفی اصلی خواهد بود؟

بالاخره اولین تریلر فیلم مورد انتظار جاودانگان از راه رسید، اما در این تریلر اثری از شخصیت‌های منفی جدید دنیای سینمایی ماورل فیلم نمی‌بینیم. این فیلم به کارگردانی کارگردان برنده جایزه اسکار کلوئی ژائو و با مجموعه‌ای از بازیگران برجسته و درجه یک شامل جما چان، ریچارد مدن، کمیل نانجیانی، لیا مک‌هیو،. برایان تایری هنری و آنجلینا جولی راجع به گروهی از قهرمانان نیمه جاودان او است. تاریخ اکران این فیلم ۵ نوامبر ۲۰۲۱ خواهد بود.

با این که گروه جاودانگان جز شناخته شده‌ترین گروه‌های دنیای مارول نیستند، اما در طول داستان‌های کمیک‌ها در اتفاقات مهمی شرکت داشته‌اند. جاودانگان که توسط آزمایش‌های ژنتیکی موجودات خدا گونه سلستیال بر روی انسان‌ها به وجود آمده‌اند، در تمام طول تاریخ ثبت شده در کمیک‌های ماورل وجود داشته‌اند و در میان انسان‌ها در خفا، داخل شهر‌های خود زندگی می‌کردند. در طول تاریخ، جاودانگان زمین را از تهدید‌های مختلف، شامل جدی‌ترین دشمن آن‌ها، منحرفان، نجات داده‌اند.

دیزنی تایید کرده است که منحرفان شخصیت‌های منفی این فیلم خواهند بود. اما جزئیات مربوط به نقش آن‌ها هنوز افشا نشده است. ممکن است منحرفان نیروی منفی اصلی داستان نباشند و گزینه‌های دیگری برای این جایگاه وجود داشته باشد.

تریلر جاودانگان شخصیت‌های منفی فیلم را مخفی می‌کند

جاودانگان

تریلر جاودانگان بسیار خیره‌کننده بود و نشان داد که کار زیادی روی آن انجام شده، اما اطلاعاتی از داستان فیلم را برملا نمی‌کند. در طول این دو دقیقه، شخصیت سرسی جما چان یک داستان کلی از جاودانگان تعریف می‌کند (راجع به این‌که چگونه سال‌ها که در میان انسان‌ها زندگی و به عنوان محافظان آن‌ها عمل می‌کنند). اواسط تریلر سرسی می‌گوید: «جاودانگان هیچ گاه دخالت نکرده‌اند… تا الان.» این جمله‌ای است که راجع به مناقشه اصلی فیلم، به ما اطلاع می‌دهد.

احتمال می‌رود که این مناقشه به صورت درگیری با منحرفان باشد، اما این قضیه ممکن است درست نباشد. هنگامی که در تریلر سرسی می‌گوید «تا الان»، شخصیت دروییگ بری کیوگن نشان داده می‌شود که این می‌تواند نشانه‌ای مبنی بر نقش منفی او در فیلم باشد. بدون جزئیات دقیق بیشتر نمی‌توان دشمن اصلی قهرمانان این فیلم را مشخص کرد و امکان دارد که بیش از یک شخصیت منفی داشته باشیم.

منحرفان بیش از هر شخصیت دیگری ممکن است دشمنان اصلی جاودانگان باشند

جاودانگان

در کمیک‌ها منحرفان دشمنان اصلی جاودانگان به شمار می‌روند. آن‌ها هم مانند جاودانگان حاصل آزمایش ژنتیکی بر روی انسان‌ها هستند، اما نتیجه‌های متفاوتی را به دنبال داشتند. منحرفان شکل‌ و اندازه‌های متفاوت با قدرت‌های گوناگونی دارند، اما عموما با ظاهر خشن و زشت موجودات افسانه‌ای قدیمی، مانند گوبلین‌ها و ترول‌ها نمایش داده شده‌اند. بر خلاف ظاهر کریهشان، منحرفان موجودات بسیار هوشمندی هستند و به همین واسطه توانسته‌اند امپراطوری‌هایی را بر پا کنند و به تکنولوژی‌هایی فراتر از تکنولوژی‌های انسان‌ها دست پیدا کنند، تا بتوانند کره‌ی زمین را به کنترل خود در بیاورند.

حضور منحرفان به عنوان دشمنان اصلی جاودانگان از قبل تایید شده است. در اعلامی رسمی از دیزنی گفته شده است که «گروهی از قهرمانان فناناپذیر مجبور می‌شوند از خفا بیرون بیایند و با منحرفان که به عنوان قدیمی‌ترین دشمنان بشر شناخته می‌شوند، مبارزه کنند.» این نشان می‌دهد که منحرفان به مسیر منفور خود، مانند چیزی که در کمیک‌ها نشان داده شده، ادامه خواند داد. اما این حرف تاییدی بر حضور منحرفان به عنوان دشمنان اصلی جاودانگان نیست. آن‌ها می‌توانند تنها محرکی برای از خفا بیرون آمدن و اعلام موجودیت جاودانگان باشند و خط داستانی جدیدی را رقم بزنند. به هر حال مارول سابقه غافل‌گیر کردن هواداران با تغییر دشمن‌های اصلی را دارد و این کار را هم خیلی خوب بلد است.

آیا شخصیت دروییگ بری کیوگن دشمن اصلی جاودانگان است؟

جاودانگان

گزینه دیگری که می‌تواند دشمن اصلی فیلم جاودانگان باشد، شخصیت دروییگ با بازی بری کیوگن است. با وجود این که او خودش یکی از جاودانگان است، او در کمیک‌ها گذشته‌ی پیچیده‌ای دارد. او به عنوان یک خود‌خواه شناخته می‌شود که تشنه‌ی قدرت است و عامل تعدادی از مشکلات جاودانگان بود. در مواردی دروییگ یک مامور کا.گ.ب، یک متخصص شکنجه، یک رهبر ظالم و در برخی مواقع متحدی خودمحور بوده است.

به دلیل اشاره مشهودی که در تریلر به شخصیت او شد، احتمال دارد که او حداقل یک نیروی مشکل‌ساز برای جاودانگان باشد. در شدید‌ترین حالت‌ هم، او می‌تواند دشمن اصلی فیلم باشد که حتی به طور مختصری با منحرفان متحد می‌شود و از آن‌ها سوء استفاده می‌کند. چنین خط داستانی درخور شخصیت دروییگی بوده و در کمیک‌ها هم توصیف شده است. او می‌تواند مغز متفکر مناسبی برای داستان کلی فیلم باشد. در میان دیگر اعضای گروه جاودانگان، دروییگ قدرت اثرگذاری بر افکار دیگران را دارد (حتی قابلیت شستشوی مغزی و کنترل ذهن). او می‌تواند به طور مخفیانه‌ای از این قدرت استفاده کند تا فعالیت‌های منحرفان را تحت تاثیر قرار دهد و نقشه بزرگ خود را برای به قدرت رسیدن پیش ببرد.

چه کس دیگری ممکن است دشمن اصلی جاودانگان باشد؟

جاودانگان

علاوه بر منحرفان و دروییگ، شخصیت‌‌های دیگری از دنیای مارول نیز می‌توانند به عنوان دشمنان اصلی جاودانگان ظاهر شوند. با وجود این‌که سلستیال‌ها در دنیای سینمایی مارول تاکنون حضور نداشته‌اند و از آن جایی که اکثر کار‌هایی که کرده‌اند کار‌های شرورانه‌ای بوده است، ممکن است آن‌ها تبدیل به شخصیت‌های منفی اصلی فیلم تبدیل شوند که اوضاع را از دور کنترل می‌کنند. اگر ماورل در آینده قصد داشته باشد تا از این موجودات به عنوان دشمنان اصلی دنیای سینمایی مارول استفاده کند، این موضوع جذاب خواهد بود.

احتمال دیگری که وجود دارد این است که جاودانگان تایتانیان‌ها و اورانیان‌ها (گروهی از جاودانگان که در گذشته از گروه جدا شده و زمین را ترک کردند) را به صحنه باز گرداند. در کمیک‌ها تایتانیان‌ها و اورانیان‌ها خط داستانی خودشان را دارند که در آن داستان‌های خیانت و جنگ داخلی دیده می‌شود و نسخه‌ی تغییر یافته این داستان‌ها، ممکن است در فیلم جاودانگان مشاهده شود. معرفی شخصیت‌های جدید بیشتر می‌تواند ریسک بزرگی برای فیلم باشد، اما این امکان وجود دارد.

در نهایت، فیلم جاودانگان می‌تواند قهرمانان بزرگی را به فاز چهارم دنیای سینمایی مارول یا حتی بیشتر‌ از آن معرفی کند. نام‌هایی مانند نایتمر، مفیستو و چتون در میان هواداران به گوش می‌خورد و هر کدام از این شخصیت‌ها می‌توانند اولین حضور خود را در فیلم جاودانگان داشته باشند. حتی شخصیت کانگ فاتح که قرار است بعد‌ها در فاز چهارم مارول حضور داشته باشد، می‌تواند با این فیلم ارتباط داشته باشد. هواداران پس از اکران این فیلم قادر به جواب دادن به تمامی این پرسش‌ها خواهند بود.

منبع: Screenrant

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.