فیلم راز جنایت 2 با بازی آدام سندلر و جنیفر انیستون ساخته خواهد شد

[ad_1]

نتفلیکس قصد دارد فیلم «راز جنایت ۲» (۲ Murder Mystery) را به کارگردانی جرمی گارلیک و با بازی آدام سندلر و جنیفر انیستون جلوی دوربین ببرد.

فیلم کمدی-جنایی «راز جنایت» در سه روز نخست انتشارش در نتفلیکس توانست ۳۰٫۹ میلیون بیننده پیدا کند تا رکورد میزان تماشای یک فیلم طی روزهای آغازین انتشارش در این سرویس را بشکند. بنا بر آمار منتشر شده از سوی نتفلیکس در ۷۲ ساعت ابتدایی پخش راز جنایت بیش از ۳۰ میلیون و ۸۶۹ هزار اکانت آن را تماشا کرده‌اند. از این میان بیش از ۱۳ میلیون اکانت در آمریکا و کانادا راز جنایت را دیده‌اند و ۱۷ میلیون و ۴۹۴ هزار نفر هم در سطح جهان به تماشای فیلم کایل نواچک نشسته‌اند. به دنبال این موفقیت‌ها نتفلیکس قصد دارد هرچه زودتر فیلم راز جنایت ۲ را با یک کارگردان جدید و بازیگران فیلم قبلی بسازد.

بر اساس گزارش ددلاین برای دنباله‌ی راز جنایت به کارگردانی جرمی گارلیک، جیمز وندربیلت نویسنده‌ی فیلم نخست، فیلم‌نامه‌ی جدیدی نوشته است. این‌طور که پیداست فیلم در پاریس و منطقه‌ی کارائیب ساخته خواهد شد و داستان پلسی با بازی سندلر و همسرش با بازی انیستون را روایت می‌کند که برای استراحت به سفر رفته‌اند، اما خیلی زود درگیر ماجرای قتل یک مرد مُسنِ ثروتمند می‌شوند.

جرمی گارلیک فعالیت حرفه‌ای خود را با نوشتن فیلم‌نامه‌ی «جدایی» (The Break-Up) محصول ۲۰۰۶ با بازی وینس وان و جنیفر آنیستون آغاز کرد. او در نخستین تجربه‌ی کارگردانی‌اش نیز با «سخنران عروسی» (The Wedding Ringer) موفق ظاهر شد و توانایی‌هایش در ساخت یک فیلم کمدی را نشان داد. به همین خاطر می‌توان این فیلم‌ساز چهل‌وپنج ساله‌ی آمریکایی را برای ساخت یک اثر کمدی-معمایی مناسب خواند.

نتفلیکس در سال ۲۰۱۷ برای ساخت چهار فیلم با آدام سندلر قرار داد امضا کرد و با توجه به آن، حضور این بازیگر در راز جنایت ۲ تقریبا قطعی است تا همه چیز برای تکرار موفقیت‌های فیلم نخست محیا باشد.

منبع: Deadline

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *