مارول می‌خواهد دکتر استرنج را به قوی‌ترین انتقام‌جو تبدیل کند

[ad_1]

آیا استفن استرنج می‌تواند قدرتمندترین انتقام‌جوی دنیای سینمایی مارول در فیلم «دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی» باشد؟

به نظر می‌رسد مارول می‌خواهد شرایط تبدیل دکتر استرنج به قدرتمندترین انتقام‌جو را فراهم کند. از زمانی که انتقام‌جویان برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ گرد هم آمدند، طرفداران همیشه در مورد این صحبت می‌کنند که چه کسی قوی‌ترین انتقام‌جو است.

اسکارلت ویچ شخصیت مورد علاقه کوین فایگی است و پس از وقایع سریال وانداویژن، او از همیشه قوی‌تر به نظر می‌رسد اما کاپیتان مارول نیز آن‌قدر قوی است که نیمه دوم فیلم انتقام‌جویان: بازی پایانی کاملا در اختیار او بود. یکی دیگر از گزینه‌ها برای تصاحب عنوان قوی‌ترین انتقام‌جو، دکتر استرنج است. او یکی از ابرقهرمانان بزرگ دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود، چرا که توسط انشنت وان در زمینه هنرهای عرفانی آموزش دیده و بارها و بارها نبوغ خود را اثبات کرده است اما خیلی از افراد او را قوی‌ترین شخص گروه نمی‌دانند.

او می‌تواند به واسطه فیلم آینده، جایگاه خود را تعیین کند. توانایی احضار آبجو و انتقال قهرمانان از مکانی به مکان دیگر، عالی است اما او هنوز جانشین واقعی انشنت وان به حساب نمی‌آید. دکتر استرنج این فرصت را دارد تا خود را به عنوان جادوگر عالی رتبه مارول معرفی کند. راه‌های زیادی وجود دارد تا او بتواند مهارت‌های خود را نشان دهد، از جمله مبارزه با مرگ و جاودانه شدن و فراخواندن ویشانتی.

هر یک از این موارد می‌تواند استرنج را بالاتر و قوی‌تر از سایر انتقام‌جویان قرار دهد و مارول نیز سرنخ‌هایی ارائه داده که از این موضوع پشتیبانی می‌کند. به گفته نویسنده فیلم آینده دکتر استرنج، مایکل والدرون، شخصیت بندیکت کامبربچ در این دنباله در اوج قدرت خود خواهد بود. هم‌چنان صحبت‌ها در مورد این که او قوی‌ترین است یا خیر، ادامه خواهد داشت اما به هر حال، او در فیلم دکتر استرنج، تمامی قدرت خود را مانند آن‌چه در کمیک‌بوک‌ها دیده‌ایم، نمایش می‌دهد.

دکتر استرنج

پتانسیل‌های دکتر استرنج باعث می‌شود تا شاهد فیلم جذابی در آینده و با طیف وسیعی از مهارت‌ها باشیم. استرنج ظاهرا هنوز چشم آگاموتو را در اختیار دارد اما دیگر سنگ زمان را در کنار خود ندارد. او پیش از این در فیلم قبلی خود و در نبرد مقابل تانوس از سنگ زمان بهره برده بود. با نبود سنگ زمان که یکی از سلاح‌های اصلی او بود، از نظر منطقی استرنج باید در فیلم آینده، ضعیف‌تر باشد ولی با توجه به سخنان گفته‌شده در مورد قدرت او در آینده مارول، باید منتظر اتفاق مهمی در سرنوشت این جادوگر باشیم. با توجه به وقایع سریال‌های لوکی و وانداویژن، به نظر می‌رسد که استرنج اشتباهات دیگر انتقام‌جویان را در فیلم بعدی جبران کند. این موارد فعلا مشخص نیست تا زمانی که ببینیم او تا زمان حضور بعدی خود در مارول، تا چه حد مهارت‌های خود را تقویت کرده است.

سخنان والدرون را می‌توان اثباتی بر این قضیه دانست که کوین فایگی، استرنج را فردی کلیدی در فاز ۴ مارول و بعد از آن می‌داند و او ارزش این را دارد که هر چه بیشتر با عناصر اصلی مجموعه درگیر شود. با ظهور کنگ فاتح، تمامی صحبت‌های بالا منطقی به نظر می‌رسد، چرا که شخصی باید با او مقابله کند. پس از فصل اول سریال لوکی، در حال حاضر، تعداد زیادی از نسخه‌های کنگ وجود دارند که آماده ایجاد مشکل برای چندجهانی هستند و تمامی این نسخه‌ها به مراتب درک بهتری از دکتر استرنج نسبت به مکانیزم چندجهانی دارند. استرنج باید در اوج قدرت خود باشد تا بتواند با کنگ رودررو شود.

افزایش قدرت دکتر استرنج در دنیای سینمایی مارول برای بعضی‌ها خبر خوبی نیست. با وجود قدرت یافتن یک جادوگر عالی‌رتبه، تعدادی کمی از افراد شرور می‌توانند زمین را با تهدیدی جدی مواجه کنند. برای این که چنین مسئله‌ای پیش نیاید، شاید مارول، کاپیتان مارول را در راس قهرمانان خود قرار دهد. همان‌طور که قبلا گفته شد، کارول دانورز با بازی بری لارسون بسیار قدرتمند است. او را خیلی کم‌تر در برنامه‌های مارول دیده‌ایم و ظاهرا برای کمک به سیارات دیگر، در آن‌جا حضور دارد. اگر دکتر استفن استرنج نیز به سطح قدرت کاپیتان مارول برسد، شاید هر بار که یک شرور جدید اقدام به تخریب سیارات مختلف کند، او نیز مجبور شود در واقعیت‌ها و سیارات دیگر حاضر شود.

منبع: Screenrant

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *