نخستین تریلر فیلم بالا رو نگاه نکن را تماشا کنید؛ پرستاره‌ترین فیلم سال 2021 (با زیرنویس فارسی)

[ad_1]

نتفلیکس بالاخره نخستین تریلر فیلم «بالا رو نگاه نکن» (Don’t Look Up) با بازی لئوناردو دی‌کاپریو و جنیفر لارنس را منتشر کرد.

طی سال‌های اخیر نتفلیکس با فیلم‌های اختصاصی‌اش توانسته به موفقیت‌های بسیار زیادی دست پیدا کند. فیلم‌هایی همانند «رُما» به کارگردانی آلفونسو کوارون و «مرد ایرلندی» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی سبب شدند این سرویس آنلاین در جشنواره‌های سینمایی خوش بدرخشد و فیلم‌های عام‌پسندتری مانند «راز جنایت» و «استخراج» نیز در گسترش جامعه‌ی مخاطبان‌اش بسیار تاثیرگذار بودند. حالا نتفلیکس قصد دارد با بالا رو نگاه نکن هم در فصل جوایز موفق ظاهر شود و هم رضایت منتقدان و سینمادوستان حرفه‌ای را به دست آورد.

از بالا رو نگاه نکن همواره به عنوان پرستاره‌ترین فیلم سال ۲۰۲۱ یاد می‌شود؛ لئوناردو دی‌کاپریو و جنیفر لارنس برای بازی در این فیلم به ترتیب ۳۰ و ۲۵ میلیون دلار دستمزد دریافت کرده‌اند. بالا رو نگاه نکن داستان دو ستاره‌شناس را به تصویر می‌کشد که سعی دارند بشریت را از یک خطر قریب‌الوقوع آگاه کنند. دکتر رندال مندی و کیت دیبیاسکی اعتقاد دارند به‌زودی یک شهاب سنگ عظیم با زمین برخورد خواهد کرد، اما کسی حرف آن‌ها را جدی نمی‌گیرد.

آدام مک‌کی که او را بیشتر به‌خاطر فیلم‌های «رکود بزرگ» و «معاون» می‌شناسیم وظیفه‌ی کارگردانی و نویسندگی این فیلم ۱۴۵ دقیقه‌ای را برعهده داشته است. در کنار لارنس و دی‌کاپریو از میان بازیگران سرشناس به بالا نگاه نکن می‌توان به راب مورگان، جونا هیل، مارک رایلنس، ران پرلمن، آریانا گرانده، کید کادی، کیت بلانشت، مریل استریپ، متیو پری و تیموتی شالامی اشاره کرد.

فیلم بالا رو نگاه نکن به خاطر دریافت مجوز حضور در مراسم‌های فصل جوایز سینمایی پیش رو به مدت دو هفته و به صورت محدود از ۱۶ آذر (۱۰ دسامبر) در چند سینمای منتخب در آمریکا روی پرده می‌رود و از ۳ دی (۲۴ دسامبر) نیز در اختیار کاربران نتفلیکس قرار می‌گیرد.

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.