نخستین تریلر فیلم مورتال کامبت منتشر شد؛ دنیایی مملو از خشم و خشونت

[ad_1]

بالاخره نخستین تریلر فیلم «مورتال کامبت» (Mortal Kombat) منتشر شد تا دوست‌داران این مجموعه بتوانند نگاهی به بازراه‌اندازی (ریبوت) دنیای خشن و فانتزی مورتال کامبت در سینما بندازند.

در سال‌های پایانی دهه‌ی ۱۹۹۰ نیو لاین سینما بر اساس سری بازی‌های محبوب «مورتال کامبت» چند فیلم ساخت، اما هیچ‌کدام از آن‌ها به موفقیت قابل‌توجه‌ای نزد منتقدان و سینمادوستان دست پیدا نکردند و عملکرد خوبی نیز در گیشه نداشتند. به عنوان نمونه فیلم «مورتال کامبت: نابودی» محصول ۱۹۹۷ به کارگردانی جان آر. لئونتی با بودجه‌ی ۳۰ میلیون دلاری به سختی ۵۰ میلیون دلار فروخت و در پایگاه راتن‌تومیتوز هم امتیاز فاجعه‌ی ۲ از ۱۰۰ برای آن ثبت شده است!

پس از گذشت دو دهه از تجربه‌های ناموفق مورتال کامبت در سینما حالا نیو لاین سینما و برادران وارنر قصد دارند با بازراه‌اندازی این مجموعه شانسی دوباره به مبارزان محبوب بازی‌های مورتال کامبت برای درخشش روی پرده‌ی نقره‌ای بدهند. کارگردانی فیلم مورتال کامبت جدید به سایمون مک‌کوید سپرده شده و جیمز وان، خالق سری فیلم‌های «احضار» (The Conjuring) نیز وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی آن را عهده‌دار شده است. از میان بازیگران این فیلم نیز می‌توان به جو تسلیم در نقش بی هان / ساب-زیرو، تادانابو آسانو در نقش ریدن، مکاد بروکس در نقش جکسون «جَکس» بریگس، هیرویوکی سانادا در نقش هانزو هاساشی / اسکورپیون و سیسی استرینگر در نقش میلینا اشاره کرد.

نخستین تریلر فیلم مورتال کامبت به خوبی نشان می‌دهد نیو لاین سینما از تمام امکانات موجود برای خلق مبارزاتی باورپذیر استفاده کرده است. علی‌رقم اینکه تصویرگری برخی از حرکات شخصیت‌های مورتال کمبت روی پرده‌ی نقره‌ای بسیار دشوار است، اما اینطور که پیداست تیم سازنده از عهده‌ی انجام این کار برآمده‌اند. همچنین این تریلر همانطور که انتظار داشتیم فضای بسیار خشن و تاریک فیلم را هم تایید می‌کند.

مورتال کامبت در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۴۰۰ (۱۶ آوریل ۲۰۲۱) در سینماها اکران خواهد شد و به طور همزمان در دسترس کاربران سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس نیز قرار می‌گیرد.

منبع: Screenrant

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.