نخستین تریلر فیلم نفس نکش 2 منتشر شد؛ بازگشت آدمکش کور

[ad_1]

سونی پیکچرز اینترتینمنت نخستین تریلر فیلم «نفس نکش ۲» (Don’t Breathe 2) را منتشر کرده که اطلاعات زیادی از داستان و اتفاقات این فیلم ترسناک و هیجان‌انگیز در اختیارمان قرار می‌دهد.

فیلم «نفس نکش» در سال ۲۰۱۶ به یک پدیده‌ی سینمایی تبدیل شد؛ اثر ترسناکی که به لطف شخصیت منفی جذاب‌اش توانست بسیار بهتر از پیش‌بینی‌ها عمل کند و به فیلمی قابل توجه تبدیل شود. نفس نکش با بودجه‌ی ۱۰ میلیون دلاری توانست به فروشی بالغ‌ بر ۱۵۲ میلیون دلار در سراسر جهان دست یابد و رضایت ۸۷ درصدی منتقدان در راتن تومیتوز را کسب کند. حالا در فاصله‌ی کم‌تر از دو ماه مانده تا اکران دنباله‌ی این فیلم، سونی پیکچرز نخستین تریلر نفس نکش ۲ را منتشر کرده است.

از میان بازیگران فیلم قبلی تا به امروز تنها بازگشت استیون لانگ برای ایفای دوباره‌ی نقش یک پیرمرد نابینای ورزیده تأیید شده است. فیلم نفس نکش داستان ۳ جوان سارق را روایت می‌کرد که با دستبرد زدن به خانه‌های مردم امور می‌گذرانند. این تیم سرقت به منزل یک پیرمرد نابینا می‌روند تا پول‌های او را بدزند و در ابتدا دزدی از یک پیرمرد را کاری بسیار ساده‌ای تصور می‌کنند، اما رفته رفته مشخص می‌شود تنها با یک بازنشسته‌ی ارتشی جانباز مواجه نیستند و در یک تله‌ی مرگبار گرفتار شده‌اند. ولی اینطور که پیداست در نفس نکش ۲ قرار است بیشتر از جوان‌های داستان نگران سلامتی پیرمرد باشیم.

بر اساس این تریلر و اخباری که طی ماه‌های گذشته منتشر شده بود، اتفاقات فیلم نفس نکش ۲ حدود هفت سال پس از فیلم اول رقم می‌خورد و حالا پیرمرد یک دختر جوان یتیم را که از آتش‌سوزی خانه‌شان نجات یافته زیر پر و بال خود گرفته است. آن‌ها زندگی آرامی با هم دارند تا اینکه گروهی از جنایتکاران دختر را می‌ربایند. حال مرد نابینا باید برای نجات دختر به خانه‌ی آدم‌ربایان برود و این سرآغاز اتفاقات هیجان‌انگیز داستان است.

نفس نکش ۲ در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ (۱۳ آگوست ۲۰۲۱) روی پرده می‌رود و کارگردانی آن به رودو سایگس سپرده شده است. سایگس در فیلم قبلی در نوشتن فیلم‌نامه با فده آلوارز همکاری کرده بود و حالا در نخستین تجربه‌ی کارگردانی‌اش سکان ساخت نسخه‌ی دوم نفس نکش را در دست گرفته است.

منبع: Variety

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.