نسخه‌ی فرعی سری فیلم‌های سریع و خشمگین با محوریت شخصیت سایفر ساخته خواهد شد

[ad_1]

بر اساس صحبت‌های اخیر وین دیزل نسخه‌ی فرعی (اسپین-آف) برای سری فیلم‌های «سریع و خشمگین» (Fast & Furious) با محوریت شخصیت سایفر ساخته خواهد شد.

مجموعه‌ی سریع و خشمگین از محبوبیت و مقبولیت بسیار زیادی در نزد علاقه‌مندان به آثار اکشن برخوردار است. سری فیلم‌هایی که نسخه‌های اخیر آن عملکرد چشمگیری در باکس آفیس داشته‌اند و علی‌رغم افت کیفی محسوس‌شان، اما هنوز طرفداران مجموعه را ناامید نکرده و نمره قبولی را از جانب تماشاگران‌شان دریافت کرده‌اند. مجموعه اصلی سریع و خشمگین با دو فیلم دیگر به پایان راه خود خواهد رسید، ولی اینطور که پیداست داستان شخصیت‌های این سری با چند فیلم ادامه خواهد یافت.

وین دیزل، در گفت‌وگوی اخیرش اعلام کرده چند نویسنده روی نسخه‌ی فرعی برای مجموعه‌ی سریع و خشمگین با تمرکز بر زندگی شخصیت سایفر با بازی شارلیز ترون کار می‌کنند. پیش از این نویسندگان این مجموعه با فیلم فرعی «هابز و شاو» بیشتر به زندگی لوک هابز و دکارد شاو پرداخته‌اند.

جان سینا در فیلم سریع و خشمگین ۹ نقش جیکوب تورتو، برادر دومنیک (وین دیزل) و میا تورتو (جوردانا بوروستر) را ایفا می‌کند. پس از اتفاقات «سرنوشت خشمگین»، اکنون دومنیک تورتو به همراه گروه‌اش باید با برادر کوچک‌تر لو که یک قاتل حرفه‌ای و در حال همکاری با سایفر است، رو‌به‌رو شوند. طی نسخه‌های اخیر سری سریع و خشمگین همواره شارلیز ترون شخصیت منفی بوده است، اما این‌طور که پیداست در دهمین قسمت از این مجموعه سینا، رهبری تیم آدم‌های شرور قصه را بر عهده خواهد داشت و چند ماه قبل در «برنامه‌ی امشب با اجرای جیمی فلن» بیان کرده بود: «فیلم سریع و خشمگین ۹ چیزی شبیه به یک جمع‌بندی برای فیلم‌های قبلی خواهد بود و داستان قسمت‌های پیشین را به یکدیگر پیوند و به برخی از سؤالات طرفداران پاسخ می‌دهد و در کنار آن پرسش‌های جدیدی هم ایجاد می‌کند.»

فیلم سریع و خشمگین ۹ طی نخستین آخر هفته‌ی اکرانش در آمریکا با نمایش در ۴۱۷۹ سالن ۷۰ میلیون دلار فروخت و صدر جدول باکس آفیس را از آن خود کرد. باکس آفیس موجو رقم فروش بین‌المللی این فیلم تا به امروز را ۳۳۵ میلیون دلار اعلام کرده تا مجموع فروش عضو جدید خانواده‌ی سریع و خشمگین در سراسر جهان طی کمتر از ۱۰ روز به بیش از ۴۴۶ میلیون دلار برسد.

منبع: Coming Soon

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.