هر آنچه از‌ فیلم دختر شیرین 2 می‌دانیم

[ad_1]

فیلم دختر شیرین با بازی جیسون موموآ (بازیگر آکوامن دی‌سی) و کارگردانی برایان اندرو مندوزا، علی‌رغم نقدهای منفی منتقدان، حس خوبی به تماشاگران نتفلیکس داد.

این فیلم با تکیه بر بازی اکشن موموآ و با داشتن یکی از جذاب‌ترین پیچش‌های داستانی در آخر فیلم، بدون شک، نقطه عطف فیلم‌های اصلی نتفلیکس است. اما سوال این‌جاست که آیا دنباله‌ای برای آن در نظر گرفته شده است یا خیر؟

هشدار: در این متن، داستان فیلم دختر شیرین لو می‌رود

داستان دختر شیرین درباره خانواده کوپر پس از مرگ مادر آماندا است و پدر آماندا، ری (موموآ)، یک شرکت بزرگ داروسازی به نام بیو پرایم را مقصر این اتفاق می‌داند. ری پس از آن، برای گرفتن انتقامی خونین اقدام می‌کند تا کسانی را که همسرش را از او گرفتند و او و دخترش را در شرایطی آشفته رها کردند، از بین ببرد. سپس در یکی از واقعا تکان‌دهنده‌ترین پیچش‌های داستانی ( یادآور پیچش‌های داستانی ام‌نایت شیامالان) مشخص می‌شود که ری در اوایل فیلم کشته شده و انتقام‌جوی اصلی، در واقع، ریچل (ایزابلا مرسد) بوده است. هیچ‌کدام از مخاطبان انتظار چنین پایان شوکه‌کننده‌ای را نداشتند.

در پایان فیلم دختر شیرین، داستان به طور قطعی و کامل، تمام می‌شود اما مطمئنا چیزهای بیشتری برای ارائه وجود دارد. برای مثال، جیسون موموآ می‌تواند دوباره به عنوان شخصیت خیالی ریچل، او را در ماموریت‌های دیگرش کمک کند. گسترش هسته روایت فیلم شاید دشوار به نظر برسد اما اگر فیلم به اندازه کافی فروش داشته باشد، بدون شک نتفلیکس شرایط را برای ساخت دختر شیرین ۲ فراهم خواهد کرد.

آیا دختر شیرین ۲ ساخته خواهد شد؟

دختر شیرین

تکلیف ساخت دنباله فیلم، هنوز روشن نشده است اما دختر شیرین از زمان انتشار تا به امروز در صدر چارت جهانی سرویس پخش قرار گرفته و این موفقیت بیشتر از یک هفته‌ ادامه داشته است که حداقل، دوام آن را نشان می‌دهد. این امر در تصمیم نتفلیکس درباره ساخت یا عدم ساخت دنباله، مانند همیشه، تاثیر خواهد داشت. یکی دیگر از عوامل مهم، واکنش‌های مردم و مخاطبان است که با توجه به پیچش جالب آخر فیلم، احتمالا اکثریت افراد از این اثر راضی باشند. مندوزا، کارگردان فیلم، به نوبه خود بیان کرد که در صورت ساخت دنباله، در چشم بر هم زدنی، در پروژه حضور خواهد داشت. ارقام اولیه فروش، علی‌رغم امتیاز بازبینی و نقد نسبتا کم، امیدوار‌کننده به نظر می‌رسند و فیلم‌های اکشنی مانند دختر شیرین و استخراج با بازی کریس همسورث، روند خوبی در پلتفرم پخش دارند.

بازیگران دختر شیرین ۲: آیا جیسون موموآ بازخواهد گشت؟

در پیچش داستانی، مشخص شد که ری با بازی جیسون موموآ، دو سال قبل از وقوع اکثر رویدادهای فیلم کشته می‌شود و شاید به نظر برسد که این موضوع، مانع از بازگشت موموآ در دنباله باشد اما این احتمال وجود دارد که ریچل، باز هم از طریق تصور پدرش، خودش را دلگرم کند. این بدان معناست که تا زمانی که ریچل مشغول ماموریت‌های مختلف باشد، هنوز می‌توان از موموآ استفاده کرد یا این که موموآ در قالب یک شخصیت جدید و همکار ریچل به فیلم بازگردد یا شاید یک پیچش داستانی بزرگ دیگر وجود داشته باشد که نشان دهد او هرگز کشته نشده است. احتمال بازگشت ایزابلا مرسد به عنوان ریچل، بیشتر است، چرا که کل داستان درباره اوست. او قبلا از تمایل خود برای بازی در دنباله دختر شیرین صحبت کرده است:

«شاید دنباله‌ای برای فیلم ساخته شود و در آن، شاهد اکشن بیشتری باشیم. من واقعا امیدوارم به زودی این اتفاق بیافتد و همان تیم بدلکار قبلی، در پروژه حضور داشته باشند، زیرا آن‌ها واقعا شگفت‌انگیز بودند و جو و فضای جالبی ایجاد می‌کردند. من تا به حال این‌قدر از اجرای بدلکاری‌های خودم، لذت نبرده بودم.»

جزئیات داستان دختر شیرین ۲

دختر شیرین

داستان فیلم می‌تواند درباره ادامه انتقام‌جویی ریچل از شرکت‌هایی باشد که در زمینه مراقبت‌های بهداشتی، از طریقی نادرست درآمد کسب می‌کنند یا پول‌شویی می‌نمایند (مرسد در مصاحبه خود بیان کرد که همیشه باید در مقابل چنین اقداماتی ایستاد). این طرح، شیوه مناسبی برای گسترش داستان فیلم است اما جالب‌تر این است که بدون شک، ساده‌ترین راه برای بازگرداندن موموآ، می‌تواند ایده خود مرسد برای داستان باشد. او در صحبت‌های خود عنوان نمود که داستان دختر شیرین ۲ باید یک پیش‌درآمد باشد:

«من فکر می‌کنم داستان فیلم، آن‌قدر شگفت‌انگیز است که پتانسیل این را دارد تا یک دنباله به صورت پیش‌درآمد داشته باشد. این که ریچل چگونه به این مرحله از آسیب روحی می‌رسد که مجبور می‌شود در قالب شخصیتی متفاوتی نسبت به خودش، انتقام‌جویی کند.»

تاریخ انتشار دختر شیرین ۲

تولید دختر شیرین در نوامبر ۲۰۱۹ شروع شد و  فقط سه ماه بعد در فوریه ۲۰۲۰ به پایان رسید و این نشان می‌دهد که ساختن قسمت دوم (اگر قطعی شود) نیز مدت زیادی طول نمی‌کشد. هنوز هیچ جزئیاتی در مورد تاریخ انتشار آن وجود ندارد اما به محض دریافت اطلاعات بیشتر، اخبار آن در فضای مجازی منعکس خواهد شد.

منبع: screenrant

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *