هر آنچه باید درباره قسمت سوم فیلم پیتر خرگوشه بدانیم

[ad_1]

پیتر خرگوشه ۳ می‌تواند ادامه داستان شیطنت‌ آمیز این خرگوش کوچک باشد. در مورد داستان و تاریخ انتشار این فیلم خبرهایی منتشر شده که برای طرفدارانش جالب خواهد بود.

پیتر خرگوشه ۲: فراری (Peter Rabbit 2: The Runaway) با استقبال گرم تماشاگران در سینماها روبه‌رو شد، بنابراین آیا پیتر خرگوشه ۳ ساخته خواهد‌ شد؟ قسمت دوم این فیلم بر اساس مجموعه کتاب‌های کودکان به قلم بیتریکس پاتر، در هفته آغازین اکران خود در گیشه، فروش معمولی داشت و از طرف منتقدین، نقد‌های متوسطی دریافت کرد ولی نمره بالایی از سوی مخاطبان به دست آورد.

پیتر خرگوشه ۲، به کارگردانی ویل گلوک، ماجرای خرگوش دردسرسازی را با صدای جیمز کوردن به همراه خانواده‌اش (با صدای الیزابت دبیکی و مارگو رابی) و انسان‌هایی به نام‌های بی و توماس مک گرگور (با بازی رز برن و دومنهال گلیسون) به تصویر می‌کشد. این خانواده‌ی متشکل از انسان و خرگوش، به لندن سفر می‌کنند تا در مورد انتشار کتاب بی با یک ناشر صحبت کنند و در این بین پیتر با مشکلاتی رو به رو می‌شود.

با وجود این‌که فیلم نقد‌های متوسطی دریافت کرد (گفته می‌شد که از جذابیت و خون‌گرمی کاراکتر‌ها کاسته شده)، به هر حال توانست رضایت بسیاری از کودکان و خانواده‌های آن‌ها را در پی داشته‌ باشد. فروش گیشه‌ی فیلم ممکن است تاکنون خیلی زیاد نبوده نباشد اما قسمت اول نیز با گذشت زمان درآمد قابل قبولی کسب کرد. اگر پیتر خرگوشه ۲ هم بتواند همین روند را طی کند، دور از ذهن نیست که قسمت سوم فیلم نیز در دست ساخت قرار بگیرد. گلوک (کارگردان فیلم) هم‌چنین گفته که تقریبا فیلم‌نامه قسمت سوم را به پایان رساند است، بنابراین مطمئنا امکان ساخت آن وجود دارد. در این‌جا پیتر خرگوشه ۳ را از نظر داستان، بازیگران و تاریخ اکران بررسی می‌کنیم.

داستان احتمالی پیتر خرگوشه ۳

پیتر خرگوشه

با وجود این که خالق پیتر خرگوشه و دوستانش، بیتریکس پاتر، مجموعه‌ای متشکل از ۲۳ کتاب درباره شخصیت‌ها نوشته اما فیلم‌ها چندان با خود داستان‌های اصلی تطابق ندارند. در عوض آن‌ها رفتار شخصیت‌ها را نسبت به آن‌چه از کتاب‌ها گرفته‌ شده، مدرنیزه می‌کنند. در فیلم سوم احتمالا پیتر در یک محیط مدرن است و با خطرات بیشتری روبرو خواهد شد. ویل گلوک در مصاحبه‌ای بیان کرد: «نوشتن پیتر خرگوشه ۳ را تقریبا تمام کردم. ساخت یک دنباله واقعا دشوار است و فکر می‌کنم ساخت قسمت سوم حتی سخت‌تر باشد اما به نظرم ما از مزیت‌های خاص خود برخوردار هستیم. بنابراین قسمت سوم فیلم بسیار مهیج‌تر از قسمت‌های پیشین خواهد بود.»

گلوک هم‌چنین شخصیت پیتر خرگوشه را در هر دو فیلم اکران شده و آن‌چه در قسمت سوم به نمایش درخواهد آمد، مقایسه کرد و گفت که پیتر، نوجوانی است که دارای نقص و کاستی بوده و اگر قسمت سومی ساخته شود، او در آن حتی نقص بیشتری خواهد داشت؛ زیرا همان  طور که همه می‌دانیم، هر چه بزرگ‌تر می‌شویم، نقص‌های ما بیشتر و بیشتر می‌شود.

بازیگران پیتر خرگوشه ۳

پیتر خرگوشه

منطقی خواهد بود که برای دنباله‌ی قسمت دوم، استودیو و کارگردان تلاش می‌کنند تا بازیگران اصلی را حفظ کنند. هیچ تاییدیه‌ای مبنی بر حضور بازیگران قبلی یا بازیگران و شخصیت‌های جدید برای قسمت سوم وجود ندارد اما اگر همان بازیگران اصلی در سری جدید حضور داشته باشند، باز هم با صدای جیمز کوردن به جای پیتر خرگوشه، مارگو رابی به جای فلاپی، الیزابت دبیکی به جای ماپسی و دیزی ریدلی به جای کوتونتیل روبه‌رو خواهیم بود و هم‌چنین رز برن در نقش بی مک گرگور و دومنهال گلیسون در نقش توماس مک گرگور ایفای نقش خواهند کرد.

تاریخ انتشار پیتر خرگوشه ۳

هنوز خبری برای تولید پیتر خرگوشه ۳ در دست نیست. در صورت اعلام، بازه‌ی زمانی ممکن است مانند قسمت دوم باشد. پیتر خرگوشه ۲ حدود دو ماه پس از نمایش قسمت اول، در ماه مه ۲۰۱۸، اعلام شد که در دست ساخت است که اکران نهایی آن به دلیل پاندمی کرونا به تعویق افتاد. حال، بدون در نظر گرفتن کرونا ممکن است طرفداران در آگوست ۲۰۲۱ درباره ساخت پیتر خرگوشه ۳ مطلع شوند و تاریخ اکران برای اواسط سال ۲۰۲۳ مشخص شود.

منبع: Screenrant

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.