هر آنچه طرفداران DC از فیلم پرندگان شکاری 2 باید بدانند

[ad_1]

با وجود این که مدت کمی از اکران پرندگان شکاری می‌گذرد، طرفداران دنیای توسعه‌یافته دی‌سی می‌خواهند بدانند که آیا پرندگان شکاری ۲ ساخته خواهد شد یا خیر.

پرندگان شکاری که با بودجه‌ای تقریبا ۱۰۰ میلیون دلاری تولید شد، نظرات مثبت منتقدان را دریافت کرد اما متاسفانه در گیشه، خیلی عالی ظاهر نشد و در نهایت، چیزی در حدود ۲۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشت. فیلم پرندگان شکاری توسط کریستینا هادسون نوشته شد و کارگردانی آن را کتی یان برعهده داشت و مارگو رابی برای اولین بار پس از فیلم جوخه انتحار در سال ۲۰۱۶، نقش هارلی کویین را بازی کرد.

در فیلم پرندگان شکاری، هارلی کویین کاملا از رابطه خود با جوکر خارج شد و پس از مدتی، توجه پسر بد، رومن سیونیس (ایوان مک‌گرگور) را به خود جلب کرد. هنگامی که شرور شهر گاتهام، معروف به بلک ماسک، به کاساندرا کین (الا جی باسکو) حمله کرد، هارلی کوین و همراهانش با کمک کارآگاه رنی مونتویا (روزی پرز) به کمک کین رفتند تا عدالت را برقرار کنند. در پرندگان شکاری افرادی مانند مری الیزابت وینستد در نقش هلنا برتینلی، معروف به هانترس، جورنی اسمولت در نقش دینا لورل لنس، معروف به قناری سیاه و کریس مسینا در نقش ویکتور زاس (همکار سادیست بلک ماسک) بازی کردند.

پرندگان شکاری در آخر، توضیحی ارائه می‌دهد که شخصیت‌های اصلی فیلم، چگونه تصمیم گرفتند به یک تیم واحد تبدیل‌ شوند. فیلم برای دو شرور اصلی، خیلی خوب به پایان نرسید. هرچند یکی از آن‌ها بر خلاف دیگری، قبل از درگیری با هارلی و همکارانش، جان سالم به در برد. متاسفانه یک سالی از انتشار پرندگان شکاری گذشته و دی‌سی هنوز خبری مبنی بر ساخت پرندگان شکاری ۲ منتشر نکرده است و ستاره فیلم، مارگو رابی نیز احتمال چنین اتفاقی را ضعیف می‌داند. اما اوضاع واقعا بر چه قرار است.

ساخت پرندگان شکاری ۲ (هنوز) تایید نشده است

پرندگان شکاری

ساخت فیلم پرندگان شکاری، قبل از انتشار جوخه انتحار در سال ۲۰۱۶ اعلام شده بود اما هنوز برای پرندگان شکاری ۲ به طور رسمی چنین اتفاقی نیافتاده است و در حال حاضر، موضوع ساخت دنباله‌ای با حضور هارلی و دیگر دختران، در هاله‌ای از ابهام است. با این حال، این شرایط به این معنی نیست که طرفداران قرار نیست شخصیت‌های دیگر فیلم (غیر از هارلی) را در آثار دیگر ببینند.

قناری سیاه در فیلم اسپین‌آف پرندگان شکاری بازی می‌کند

ساخت پرندگان شکاری ۲ معلق است اما برادران وارنر و دی سی اعلام کردند که جورنی اسمولت، بازیگر نقش دینا لنس، معروف به قناری سیاه، در یک فیلم اسپین‌آف اختصاصی که در سرویس پخش اچ‌بی‌او مکس منتشر می‌شود، حضور خواهد داشت. میشا گرین که سریال تحسین‌شده لاوکرفت کانتری را برای اچ‌بی‌او نوشت و در این سریال با اسمولت همکاری کرده نمود، در حال نگارش فیلم‌نامه اسپین آف قناری سیاه است. البته هنوز برای این فیلم، کارگردانی استخدام نشده است. هیچ تاریخ انتشاری هم برای این اسپین‌آف مشخص نیست.

تاریخ انتشار پرندگان شکاری ۲

پرندگان شکاری

هنوز تا این لحظه هیچ چراغ سبزی برای ساخت دنباله پرندگان شکاری داده نشده است. بنابراین انتشار زودهنگام آن، غیرممکن است، زیرا برنامه چند سال آینده دی‌سی، کامل به نظر می‌رسد. اگر اسپین‌آف قناری سیاه، عملکرد خوبی در اچ‌بی‌او مکس داشته باشد، مطمئنا این احتمال وجود دارد که برادران وارنر نیم‌نگاهی به ساخت پرندگان شکاری ۲ بیاندازند.

پرندگان شکاری مقدمات ساخت یک دنباله را فراهم می‌کند

پرندگان شکاری در حالی به پایان می‌رسد که هارلی کویین و همکارانش بر بلک ماسک و ویکتور زاس غلبه می‌کنند. مهم‌تر از همه، کاساندرا کین نقش مهمی در فیلم ایفا می‌کند و در پایان فیلم، شاهد تشکیل رسمی تیم پرندگان شکاری با اضافه شدن هانترس، قناری سیاه و مونتویا هستیم. هارلی کویین نیز در ماموریتی جدا، با کاساندرا همکاری می‌کند. پرندگان شکاری ۲ احتمالا شامل بازیگران اصلی فیلم اول باشد اما شاید شاهد حضور سه زن تازه اضافه‌شده به گروه باشیم و هارلی و کاساندرا در این فیلم حضور نداشته باشند.

بازیگران پرندگان شکاری ۲

اگر پرندگان شکاری ۲ ساخته شود، احتمالا وینستد (از ستارگان احتمالی درجه یک آینده) به عنوان هانترس ایفای نقش کند. اسمولت و پرز، بازیگران برجسته قسمت اول، دیگر بازیگران اصلی هستند و شاید رابی و باسکو نیز به نوعی در داستان درگیر شوند. گمانه‌زنی‌های زیادی درباره‌ شخصیت‌های شرور پرندگان شکاری ۲ وجود دارد. با توجه به این‌که به نظر می‌رسد فیلم‌سازان قصد دارند فراتر از مرزها قدم بگذارند، این احتمال وجود دارد که یک شرور زن در فیلم حاضر شود و نه یک شخصیت منفی مرد که عمدتا در سایر فیلم‌ها توسط مردان شکست می‌خورد.

منبع: Screenrant

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.