هر آن‌چه درباره‌ی فیلم زن شگفت‌انگیز 3 می‌دانیم

[ad_1]

پس از موفقیت زن شگفت‌انگیز و زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴، سازندگان دنیای توسعه‌یافته دی‌سی تصمیم گرفتند داستان پرنسس دایانا (گال گادوت) را با سومین و آخرین قسمت، یعنی زن شگفت‌انگیز ۳ به پایان برسانند. این فیلم توسط پتی جنکینز کارگردانی می‌شود و همه چیز مهیاست تا پایانی عالی برای داستانی که در سال ۲۰۱۷ آغاز شد رقم بخورد.

توبی امریش، رئیس برادران وارنر با انتشار بیانیه‌ای، ساخت این فیلم را در دسامبر ۲۰۲۰ اعلام کرد و گفت: «در حال حاضر که طرفداران در سراسر جهان، در اولین هفته اکران‌ زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ به تماشای ادامه داستان پرنسس دایانا نشسته‌اند، باید اعلام کنم که ما قصد داریم ماجراجویی او را باز هم ادامه دهیم. زنان شگفت‌انگیز واقعی ما، گال گادوت و پتی جنکینز این‌جا هستند تا با همکاری سایر نفرات، پایانی بی‌نظیر برای سه‌گانه زن شگفت‌انگیز رقم بزنند.»

هنوز روزهای اولیه تولید این دنباله است و اطلاعات زیادی در مورد این پروژه در دسترس نیست. با این حال، برخی از جزئیات درباره این فیلم آینده دی‌سی مشخص است.

تاکنون گال گادوت تنها بازیگری است که حضور او در این فیلم تایید شده است. البته که برخی از بازیگران فیلم‌های قبلی نیز به احتمال زیاد در فیلم سوم حضور خواهند داشت.

رابین رایت، کانی نیلسن و کریس پاین در دو فیلم اول حضور داشته‌اند، بنابراین ممکن است باز هم برای بازی در فیلم زن شگفت‌انگیز ۳ بازگردند. کریستن ویگ نیز می‌تواند در این فیلم ظاهر شود و باری خود را در نقش یوزپلنگ فیلم زن شگفت انگیز ۱۹۸۴ تکرار کند.

بازگشت کریس پاین با شک و تردید همراه است، زیرا ما قبلا دیدیم که شخصیت او یک‌بار پس از مرگ، زنده شده است. اجرای این ترفند برای بار دوم، شاید کمی زیاده‌روی باشد. با در نظر گرفتن همه این موارد، احتمالا مدتی طول بکشد تا لیست کامل بازیگران فیلم منتشر شود.

شخصیت‌هایی به زن شگفت‌انگیز ۳ برمی‌گردند چه کسانی هستند؟

زن شگفت‌انگیز

قطعا گال گادوت در نقش پرنسس دایانا از تمیسکیرا، در زن شگفت‌انگیز ۳ حضور خواهد داشت اما به غیر از این، هیچ سرنخی در مورد این‌که چه کسی در فیلم آینده زن شگفت‌انگیز ظاهر خواهد شد وجود ندارد. با توجه به این‌که دایانا مجبور شد در فیلم زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴، استیو ترور (کریس پاین) را رها کند، بعید به نظر می‌رسد که پاین در فیلم سوم حضور داشته باشد. با این وجود، او باز هم می‌تواند به نوعی، از طریق فلش‌بک، سکانسی رویاگونه یا مواردی از این دست، در فیلم ظاهر شود. قطعا همه‌ چیز، به جهت و مسیر دایانا در فیلم بستگی دارد.

شاید کریستن ویگ نیز دوباره به عنوان باربارا مینروا یا یوزپلنگ در فیلم بازی کند. این شخصیت یکی از مهم‌ترین دشمنان زن شگفت‌انگیز در کمیک‌ها است اما در فیلم زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ بیشتر یک شخصیت شرور ثانویه بود. بازگرداندن این شخصیت می‌تواند یک حرکت جالب باشد اما بهتر است در قالبی جدید اتفاق بیافتد و دوباره نقش همان شرور ثانویه یا حتی یک شرور دیگر را بازی نکند.

کاملا محتمل به نظر می‌رسد که ملکه هیپولیتا با بازی کانی نیلسن و ژنرال آنتیوپ با بازی رابین رایت، باز هم در زن شگفت‌انگیز ۳ ظاهر شوند. این شخصیت‌ها به احتمال زیاد در دوره رشد و بزرگ شدن دایانا در تمیسکیرا و به صورت فلش‌بک نشان داده شوند. آن‌ها فقط در شرایطی جزیره را ترک می‌کنند و به دایانا در دنیای انسان‌ها می‌پیوندند که خطر بزرگی او را تهدید کند.

هم‌چنین این احتمال وجود دارد که لیندا کارتر به عنوان آستریا، جنگجوی افسانه‌ای آمازون در فیلم سوم حضور داشته باشد. مسلما حضور او در صحنه‌های پایانی تیتراژ زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ به منزله ادای احترامی به بازیگر شخصیت دایانا در مجموعه‌ تلویزیونی زن شگفت‌انگیز در دهه ۷۰ میلادی بود اما به هر حال، دیدن دو زن شگفت‌انگیز در کنار هم، بسیار جالب خواهد بود.

فیلم زن شگفت‌انگیز ۳ از چه زمانی فیلم‌برداری می‌شود؟

برنامه زمانی تولید فیلم زن شگفت‌انگیز ۳ مانند یک راز است. هنوز تاریخ اکرانی اعلام نشده است و همین موضوع، حدس زدن زمان شروع فیلم‌برداری فیلم را بسیار دشوار می‌کند.

شرایط پیچیده‌تر می‌شود وقتی بدانیم گادوت و جنکینز پروژه‌های دیگری در دست ساخت دارند که باید قبل از شروع کار بر روی زن شگفت‌انگیز ۳ به پایان برسند. هر دوی آن‌ها در فیلم آینده کلئوپاترا حضور دارند و هم‌چنین جنکینز قرار است کارگردانی جنگ ستارگان: اسکادران سرکش را انجام دهد. این فیلم در دسامبر ۲۰۲۳ روی پرده سینماها می‌رود.

بر اساس ظاهر این برنامه‌ها، فیلم‌برداری زن شگفت‌انگیز ۳ شاید تا اوایل سال ۲۰۲۳ هم آغاز نشود. پس از اعلام تاریخ انتشار فیلم، قطعا اطلاعات بهتری از برنامه فیلم‌برداری و تولید مشخص خواهد شد.

داستان زن شگفت‌انگیز ۳ در چه زمانی اتفاق می‌افتد؟

زن شگفت‌انگیز

یکی از معدود موارد فیلم که مشخص است، همین زمان‌بندی داستان است. داستان فیلم سوم، بر خلاف زن شگفت‌انگیز و زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴، در گذشته روی نمی‌دهد. مخاطبان دیگر شاهد داستانی تاریخی نخواهند بود و در واقع، شاید زن شگفت‌انگیز ۳، داستان دایانا را پس از لیگ عدالت ادامه دهد. جنکینز تایید کرد که زن شگفت‌انگیز ۳ داستانی معاصر در سال ۲۰۱۹ خواهد بود.

او به هالیوود ریپورتر گفت:

«من قصد ندارم فیلم را در گذشته روایت کنم، چون دیگری گنجایشی ندارد. ما در حال پیش بردن مراحل اولیه هستیم. داستان فیلم در دوران معاصر است. این تنها چیزی است که می‌توانم بگویم. این که مضمون آن چیست و چگونه روایت می‌شود، چیزی است که در آینده خواهید فهمید.»

طرح داستان زن شگفت‌انگیز ۳ چیست؟

باید دید داستان زن شگفت‌انگیز ۳ به کجا کشیده می‌شود. در طول دو فیلم گذشته، مخاطبان دیدند که دایانا روی پای خودش ایستاد و با جایگاه خود در جهان کنار آمد. مسیر و جایگاه بعدی او اصلا مشخص نیست.

پتی جنکینز ابراز علاقه کرد و گفت که دوست دارد تا وضعیت کنونی جهان با فیلم پیوند دهد. در واقع به نظر می‌رسد که همه‌گیری کرونا تاثیر زیادی بر فیلم خواهد داشت. جنکینز در سال ۲۰۲۰ در مصاحبه‌ای گفت که کار بر روی زن شگفت‌انگیز ۳ را متوقف کرده است تا بتواند وضعیت جهان پس از کرونا را به طور کامل با داستان فیلم ترکیب کند.

او گفت: «ما فعلا تولید را متوقف کرده‌ایم. زیرا در حقیقت، برنامه و طرح داستان ما متعلق به شش ماه پیش است و الان شرایط فرق کرده است. بنابراین تصمیم دارم تا به طور کامل از نتیجه پاندمی در فیلم استفاده کنم.»

یکی دیگر از دلایلی که فهمیدن جزئیات واضح پروژه زن شگفت‌انگیز را دشوار می‌کند، فیلم اسپین‌آفی است که در حال توسعه است. این فیلم که در سال ۲۰۱۹ اعلام رسمی شد، درباره آمازونی‌های تمیسکیرا است که دایانا آن‌ها را ترک کرده است. جنکینز کارگردانی این فیلم را بر عهده نخواهد داشت اما قصد دارد عناصر این فیلم را در زن شگفت‌انگیز ۳ بگنجاند. هنوز تاریخ انتشار این اسپین‌آف مشخص نیست و ممکن است حتی ساخته نشود. بنابراین تا زمانی که حرفی از سوی عوامل زده نشود، هر گونه حدس و گمانی درباره داستان زن شگفت‌انگیز ۳ محتمل است.

تریلر زن شگفت‌انگیز ۳

تریلر فیلم زن شگفت‌انگیز ۳ هنوز منتشر نشده و جزئیات مربوط به فیلم مخفی نگه داشته شده است و پروژه هنوز در مراحل اولیه تولید قرار دارد و فیلم‌برداری آن آغاز نشده است. در واقع به نظر می‌رسد طرفداران باید کمی منتظر بمانند تا تصاویری از این فیلم ببینند. مخاطبان باید پیگیر فضای مجازی باشند تا به محض انتشار تریلر، تیزر یا هر چیز دیگری، از آن آگاه شوند.

زن شگفت‌انگیز ۳ چه زمانی انتشار می‌یابد؟

زن شگفت‌انگیز

در حال حاضر، زن شگفت‌انگیز ۳ تاریخ انتشار رسمی تایید‌شده‌ای ندارد. فیلم‌برداری فیلم هنوز آغاز نشده است و زمان زیادی طول می‌کشد تا این پروژه اکران شود. به احتمال زیاد زن شگفت‌انگیز ۳ تا سال ۲۰۲۴ در سینماها منتشر نمی‌شود. پروژه بعدی جنکینز کارگردانی فیلم جدیدی از جنگ ستارگان است که قرار است در دسامبر ۲۰۲۳ اکران شود و او تا پایان یافتن این پروژه، به سراغ زن شگفت‌انگیز ۳ نخواهد رفت. باز هم مخاطبان برای اطلاع از زمان انتشار فیلم، باید پیگیر فضای مجازی باشند.

آیا زن شگفت‌انگیز ۳ در اچ‌بی‌او مکس منتشر خواهد شد؟

زن شگفت‌انگیز ۳ هنگام انتشار، در پلتفرم اچ‌بی‌او مکس پخش نخواهد شد. برادران وارنر برای زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ یک مدل انتشار ترکیبی را انتخاب نمود و فیلم را همزمان در اچ‌بی‌او مکس و سینماها پخش کرد. این روش به شدت مورد انتقاد قرار گرفت، هرچند که به فیلم کمک کرد تا پربیننده‌ترین فیلم سال ۲۰۲۰ شود.

اما روش انتشار زن شگفت‌انگیز ۳ این‌گونه نخواهد بود. پتی جنکینز پیشتر گفته بود که اگر فیلم سوم در سینماها اکران‌ نشود، کارگردانی آن را بر عهده نخواهد گرفت.

او به نیویورک تایمز گفت: «خواهیم دید که چه اتفاقی می‌افتد. من خودم هم نمی‌دانم. من فقط می‌دانم که اگر شرایط مناسب باشد و فیلم در سینماها اکران شود، من هم حضور خواهم داشت اما در غیر این صورت، ترجیح می‌دهم عضوی از پروژه نباشم.»

در آگوست ۲۰۲۱، جنکینز موضع محکم‌تری در این مورد اتخاذ کرد و هنگام حضور در سینماکان ۲۰۲۱ در مصاحبه با ددلاین به اکران ترکیبی زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴ اشاره کرد: «این بهترین انتخاب در بین چندین انتخاب بد و در واقع در تجربه‌ای دلخراش بود. من خیلی با اکران ترکیبی موافق نیستم و امیدوارم دیگر چنین اتفاقی برایم تکرار نشود.»

به نظر می‌رسد برادران وارنر نیز با او توافق کرده باشند. به گزارش ورایتی، این فیلم سینمایی به صورت سنتی در سینماها به نمایش درمی‌آید و برادران وارنر با صاحبان سینماها توافق کرده‌اند که از سال ۲۰۲۲، هر فیلم جدید متعلق به برادران وارنر قبل از پخش در اچ‌بی‌او مکس، به طور اختصاصی به مدت ۴۵ روز در سینماها پخش شود.

منبع: Collider

[ad_2]

Source link

Recommended Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.