کوین اسپیسی با یک فیلم ایتالیایی به سینما بازمی‌گردد

[ad_1]

کوین اسپیسی بازیگر برنده‌ی جایزه‌ی اسکار پس از چهار سال دوری از سینما به خاطر چند پرونده‌ی آزار و اذیت جنسی قرار است با نقش‌آفرینی در فیلم جدید فرانکو نرو دوباره به دنیای بازیگری بازگردد.

فرانکو نرو بازیگر سرشناس ایتالیایی ساعاتی قبل به چند رسانه‌ی معتبر سینمایی اعلام کرده طی ماه‌های پیش رو فیلم کم هزینه‌ای به نام «مردی که خدا را طراحی کرد» (L’uomo Che Disegnò Dio) را جلوی دوربین خواهد برد که در آن کوین اسپیسی حضوری کوتاه و افتخاری دارد تا زمینه‌ی بازگشت این بازیگر شصت‌ویک ساله به سینما فراهم شود. اینطور که پیداست اسپیسی در فیلم مردی که خدا را طراحی کرد در نقش یک کاراگاه پلیس ظاهر خواهد شد و فرانکو نرو نیز به عنوان شخصیت اصلی ایفای نقش می‌کند.

در اواخر سال ۲۰۱۷ آنتونی رپ، بازیگر و خواننده‌ی آمریکایی ادعا کرد کوین اسپیسی در سال ۱۹۸۶ یعنی هنگامی که رپ ۱۴ ساله بوده، در حالت مستی قصد نزدیکی جنسی به وی را داشته است. اسپیسی چنین اتهامی را نپذیرفت، اما چند ماه بعد هیثر اونرو گوینده‌ی اخبار آمریکایی و روبرت کاوازوس نیز ادعا کردند اسپیسی آن‌ها را مورد اذیت و آزار جنسی قرار داده است. هرچند کوین اسپیسی پس از چند جلسه دادگاه نهایتاً از اتهامات وارده تبرئه شد، اما طی این سال‌ها او فرصت حضور در هیچ فیلم و سریالی را پیدا نکرد و حتی نتفلیکس در سال ۲۰۱۸ با حذف نقش او از فصل ششم مجموعه‌ی «خانه پوشالی» خیلی سریع به سریال محبوب و پربیننده‌ی خود که باعث افزایش محبوبیت اسپیسی در میان عموم سریال‌بین‌ها شده بود، خاتمه داد.

فرانکو نرو پس از اعلام این خبر، در گفت‌وگو با ای‌بی‌سی نیوز حس خود نسبت به حضور اسپیسی در فیلم جدیدش را اینگونه بیان کرده است: «من بسیار خوشحالم که کوین موافقت کرد که در فیلم من حضور یابد. او بازیگر بزرگی‌ست و نمی‌توانم برای آغاز فیلم‌برداری صبر کنم.»

فرانچسکو کلمنته جوزپه اسپارانرو ملقب به فرانکو نرو یکی از بازیگران بین‌المللی سینمای ایتالیا طی ده‌های اخیر بوده که در فیلم‌های معروفی مانند «جان ویک: بخش ۲»، «جنگوی زنجیرگسسته» و «جان‌سخت ۲» بازی کرده، اما بیش از هر فیلمی به خاطر حضور در نقش شخصیت اصلی فیلم وسترن اسپاگتی سرجیو کوربوچی، «جانگو» محصول ۱۹۹۶ شناخته می‌شود.

منبع: Variety

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *