10 شخصیت جدید مارول که به احتمال زیاد به انتقام‌جویان می‌پیوندند • دیجی‌کالا مگ

[ad_1]

با ورود افراد جدید به فاز چهار دنیای سینمایی مارول، لیست قهرمانان و متحدان نه تنها از نظر تعداد، بلکه از نظر تنوع نیز همچنان در حال افزایش است. طرفداران همیشه مشتاق دیدن اتحاد بعدی ابرقهرمانان هستند. تیم‌های مختلف زیادی در کمیک‌ها وجود دارند اما استودیو مارول نشان داده‌ است که مهم نیست چه کسی به این دنیای سینمایی بپیوندد. به هر حال، نام تیم به عنوان انتقام‌جویان ثابت خواهد ماند.

قهرمانان همیشه معمولی نیستند اما برای تشکیل یک تیم برنده از ابرقهرمانان، نسخه‌های متفاوتی از آنان مورد نیاز است. برخی از کاراکترهای جدیدتر دنیای سینمایی مارول، دارای شخصیتی عالی هستند و می‌توانند در یک گروه کاملا جدید و بسیار متنوع قرار بگیرند.

۱۰. کیتی چن 

مارول

در مراحل گذشته، شرایط برای افرادی مانند کیتی (در «شانگ‌چی») فراهم شده است تا به متحدان قهرمانان تبدیل شوند و خود را به تیم نزدیک کنند. کیتی قبلا ثابت کرده است که او دارای ویژگی‌های مشابه افراد انتقام‌جو است که البته با نیش عنکبوت، قرار گرفتن در معرض یک منبع انرژی یا یک فناوری پیشرفته به دست نمی‌آیند. او میل زیادی به انجام کارهای خوب و وفاداری به عزیزانش دارد.

بسیاری امیدوارند که شانگ‌چی و کیتی زوج قدرتمند جدید دنیای سینمایی مارول باشند اما برخی دیگر از طرفداران نیز این تئوری را مطرح کرده‌اند که این رابطه تا حدی افلاطونی باقی خواهند ماند و کیتی می‌تواند پس از ماریا هیل یا فیل کولسن به جدیدترین قهرمان معمولی مارول تبدیل شود.

۹. شوالیه ماه

مارول

سریال «شوالیه ماه» در سال ۲۰۲۲ در دیزنی پلاس اکران می‌شود و این شخصیت مطمئنا یکی از جذاب‌ترین شخصیت‌هایی است که چندجهانی را زیباتر خواهد کرد. مارک اسپکتور نام اصلی این شخصیت است که در برابر دشمنان خارجی و داخلی قرار می‌گیرد. این فرد ثروتمند که مبتلا به اختلال تجزیه شخصیتی است، لباس ویژه و تکنولوژیک خود را خواهد داشت.

شوالیه ماه شخصیتی دارک است اما در جناح قهرمانان مبارزه می‌کند و می‌تواند به عنوان یک گارد محافظتی عالی در تیم جدیدی از انتقام جویان عمل کند.

۸. ویژن سفید

مارول

می‌توان گفت که ویژن سفید که در پایان سریال «وانداویژن» ظاهر شد یک شخصیت جدید است. او از قلمرو قهرمانان دور شد تا در تنهایی، خود را بهتر بشناسد و حالا که برخی از خاطرات ویژن اصلی را در بدن جدید خود دارد ممکن است بازگردد و جایگاه خود را در چندجهانی و همچنین در کنار نسل جدید انتقام‌جویان پس بگیرد.

فرض کنید که ویژن سفید بازگردد تا تاریخچه نسخه اصلی خود را تکمیل کند. در این صورت، او در کنار قهرمانانی قرار خواهد گرفت که سعی در حفظ نظم در سراسر جهان را دارند.

۷. مایتی ثور

مارول

جین فاستر فردی تازه‌وارد در دنیای سینمایی مارول نیست و پیش از این در هر دو فیلم «ثور» و «ثور: دنیای تاریک» ظاهر شده است. حالا او در شرف بازگشت به دنیای سینمایی مارول است تا یک نسخه کاملا جدید از این شخصیت را به نمایش بگذارد. خط داستانی مایتی ثور در کمیک‌ها که در آن‌ها جین فاستر ردای ثور را بر تن می‌کند، بیش از آن‌چه سازندگان فکر می‌کردند محبوبیت داشت.

مشخص نیست که فیلم «ثور: عشق و تندر» تا چه حد به این خط داستانی بپردازد اما به هر حال، ناتالی پورتمن در این اثر از میولنیر استفاده خواهد کرد. جین فاستر با بازی پورتمن شخصیتی درخشان و نجیب است که حتی در زمانی هم که توانایی کمی دارد در برابر مشکلات بزرگ مبارزه می‌کند. شکی نیست که اگر او عمر طولانی داشته باشد، به یکی از قهرمان اصلی و بزرگ جدید انتقام‌جویان تبدیل‌ خواهد شد و احتمالا تغییرات شدیدی را در دنیای سینمایی مارول ایجاد خواهد کرد.

۶. شی‌هالک  

مارول

مانند اکثر پروژه‌های دنیای سینمایی مارول، اطلاعات کمی درباره سریال آینده دیزنی‌پلاس، «شی‌هالک» در دسترس است. با توجه به آن‌چه درباره جنیفر والترز از کمیک‌بوک‌های منبع می‌دانیم، می توان حدس زد که شخصیت شی‌هالک در که در حالت عادی یک وکیل است، به قالب کاراکتر اصلی خود وفادار خواهد ماند و به عنوان یکی از قهرمانان بزرگ، در جبهه خیر مبارزه می‌کند.

این احتمال وجود دارد که شی‌هالک با توجه رابطه‌اش با بروس بنر و قدرت ذهنش، بخشی از تیم جدید انتقام جویان باشد و در این صورت، او مطمئنا به مدتی طولانی در این تیم قرار خواهد داشت.

۵. یلنا بلووا

مارول

فلورنس پیو امسال در فیلم «بیوه سیاه»، به طرز درخشانی شخصیت خواهر کوچک و جاسوس ناتاشا را به تصویر کشید و بلافاصله به کاراکتر جدید مورد علاقه بسیاری از طرفداران تبدیل شد. ادامه حضور او در دنیای سینمایی مارول تضمین شده است و او بعدا در سریال در حال پخش «هاوک‌آی» در دیزنی‌پلاس ظاهر خواهد شد.

یلنا بلووا مطمئنا به نوعی ردای بیوه سیاه را در اختیار خواهد گرفت و در ماموریت‌های بی‌پایانی ظاهر خواهد شد و قطعا از نگرش قهرمانانه و منحصر به فرد خود در هر تیم جدیدی که ایجاد شود، استفاده خواهد کرد.

۴. مونیکا رمبو

مارول

با توجه نقش مونیکا با بازی تیونا پاریس در سریال «وانداویژن»، انتظار می‌رود که او در سال ۲۰۲۳ در فیلم «مارول‌ها» نقش‌آفرینی نماید. برخی از قدرت‌های او در قسمت آخر «وانداویژن» آشکار شدند اما دقیقا مشخص نیست که قرار گرفتن مداوم او در معرض نیروهای سنگ ذهن، چقدر او را قدرتمندتر کرده است.

او چه لباس فوتون، اسپکتروم یا هر شخصیت دیگری را بر تن کند، بدون شک کارهای بزرگی انجام خواهد داد. مونیکا شخصیتی دارد که یادآور استیو راجرز است و صد در صد پاک و خوب به نظر می‌رسد. او هر کاری را که برای خیر و صلاح بیشتر لازم باشد انجام می‌دهد و قطعا یکی از اعضای انتقام جویان جدید خواهد بود.

۳. خانم مارول 

مارول

دیزنی‌پلاس تایید کرد که سریال «خانم مارول» در تابستان ۲۰۲۲ برای پخش در سه ماهه آخر سال ۲۰۲۲ آماده خواهد شد. انتظارات زیادی از این قهرمان نسبتا جدید دنیای مارول وجود دارد. این قهرمان نوجوان که در لیست شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران قرار دارد، دارای کاراکتری مشابه مربی خود، کاپیتان مارول است.

قدرت‌های او به واسطه قرار گرفتن در معرض تریجن، به وی منتقل شده‌اند و این دگرگونی عجیب به کامالا خان اجازه می‌دهد تا بزرگ‌ترین آرزویش را برآورده کند. او دوست دارد تا به یک قهرمان واقعی تبدیل شود و از کسانی که به او نیاز دارند، مراقبت کند. او مطمئنا ریشه‌های کمیک خود را دنبال می‌کند و به تشکیل و اداره تیم جدیدی از قهرمانان کمک خواهد کرد.

۲. کیت بیشاپ

مارول

هیلی استاینفلد نقش کیت بیشاپ را بازی می‌کند. او در سه قسمت اول «هاوک‌آی» خوش درخشید و توجه مخاطبان را جلب نمود. نگرش انرژیک و جاه‌طلبانه او نسبت به رویکرد خشن کلینت بارتون، نه تنها یک امتیاز مثبت برای سریال است، بلکه شخصیت وی را حتی منحصر به فردتر و جذاب‌تر می‌نماید و کیت را به هاوک‌آی بهتری تبدیل می‌کند.

او همیسه دنبال دردسر است و در مقابله با چالش‌ها عقب نشینی نمی‌کند. بیشاپ فردی سرزنده و جاه‌طلب است و می تواند انگیزه بزرگی برای هر تیمی باشد که قرار است راه گروه نمادینی را که بیش از ۲۳ فیلم و ۱۱ سال دوام آورده‌اند، دنبال کند.

۱. شانگ‌چی

مارول

فیلم «شانگ‌چی» قبل از اکران، مخالفان خاص خود را داشت اما درخشش فیلمنامه، بازیگران و عوامل فیلم عملا آن‌ها را ساکت کرد. سیمو لیو همان‌طور که رابرت داونی جونیور نقش مرد آهنی را بازی کرد، کاراکتر شان (شانگ چی) را مجسم نمود. مطمئنا مانند سال ۲۰۰۸ و زمان اکران‌ «مرد آهنی»، باز هم همان احساس هیجان نسبت به نمایش یک فیلم ابرقهرمانی جدید، طرفداران دنیای سینمایی مارول را تحت تاثیر قرار داد.

آن فیلم بیش از یک دهه پیش، قلب طرفداران کمیک ‌های مارول را با وجود شک و تردید فراوان، به تسخیر خود درآورد و فیلم «شانگ‌چی» نیز افکار کسانی را که فکر می‌کردند جادوی این استودیو به پایان رسیده است، متحول کرد. این فیلم نه تنها یک قهرمان جدید را معرفی کرد که مطمئنا در تاسیس و پیشروی گروه انتقام‌جویان بعدی نقش خواهد داشت، بلکه موجب افزایش شور و اشتیاق هوادارانی شد که با تاخیرهای طولانی و بیماری همه‌گیر کرونا، سرد شده بودند. با حضور شانگ‌چی، مرحله بعدی مطمئنا به همان اندازه که اکشن است، سرگرم‌کننده و خنده‌دار نیز خواهد بود.

منبع: screenrant

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *