5 فیلم که احتمالا در آینده به مجموعه‌ی ترسناک احضار اضافه‌ می‌شوند

[ad_1]

مخاطبان، مدت زیادی در انتظار قسمت سوم از سری اصلی فیلم‌های احضار (Conjuring) بودند که در ژوئن ۲۰۲۱ در سینماها و اچ بی او مکس اکران شد. علی‌رغم ساخت چندین اسپین‌آف، اد (پاتریک ویلسون) و لورین وارن (ورا فارمیگا)، از سال ۲۰۱۶ و پس از احضار ۲ در فیلمی مختص به خودشان حضور نداشتند.

احضار ۱ به کارگردانی جیمز وان که به عنوان شروعی موفق برای یک روایت ترسناک بود، حالا با دنیایی سینمایی از فیلم‌های ترسناک ادامه پیدا کرده است. حضور فرعی آنابل در احضار منجر به ساخت یک سری اسپین‌آف برای این عروسک تسخیر شده گردید و همین اتفاق برای شخصیت شرور اصلی احضار ۲ در فیلم راهبه (The Nun) در سال ۲۰۱۸ تکرار شد. بدون در نظر گرفتن نفرین لیورونا، دنیای فیلم‌های احضار تاکنون هفت فیلم داشته است. دو سری آنابل و احضار، هر کدام سه قسمت داشته اند اما این بدان معنی نیست که کمپانی برادران وارنر و نیو لاین سینما قصد داشته باشند که کار خود را به پایان برسانند.

آنابل: آفرینش (Annabelle: Creation) بیش از یک میلیارد دلار فروش در گیشه جهانی به خود اختصاص داد و اعداد و ارقام فعلی نشان می‌دهد که هم‌چنان علاقه و توجه به این فیلم‌ها وجود دارد. فیلم احضار: شیطان مرا وادار کرد نیز تا الان نشان داده که یک موفقیت دیگر برای سازندگان به حساب می‌آید (حتی اگر در پاندمی کرونا اکران شود). با در نظر گرفتن همه این‌ها، این سری‌ فیلم می‌تواند آینده درخشانی برای خود رقم بزند. بر اساس دانسته‌ها، برادران وارنر و نیو لاین سینما هنوز ساخت فیلم جدیدی را آغاز نکرده‌اند. اما فیلم‌های آینده و احتمالی این سری، چه می‌توانند باشند؟

۱. مرد کج و کوله – تایید شده (The Crooked Man)

احضار

راهبه تنها پروژه‌ای نبود که از نبرد خانواده وارن با والاک در احضار ۲ ایجاد شد. هم‌چنین مرد کج و کوله نیز وجود داشت که بر اساس موجودی به همین نام ساخته شده که از جعبه موسیقی زنده می‌شد و بیرون می‌آمد. گفته می‌شود که جیمز وان و پیتر سفران تهیه کنندگان احضار، هر دو در مرد کج و کوله نیز حضور دارند. پروژه‌ای که وان آن را به یک داستان افسانه‌ای تاریک تشبیه کرده است. در سال ۲۰۱۷ گفته شد که ساخت این فیلم هنوز در مراحل اولیه است. مدت زمان زیادی از صحبت‌ها در مورد مرد کج و کوله می‌گذرد اما هنوز تاییدی رسمی مبنی بر کنار گذاشته‌ شدن فیلم وجود ندارد. به گفته سفران، راهبه بر مرد کج و کوله اولویت داشت اما این احتمال وجود دارد که در ادامه در دست کار قرار گیرد. زمان ساخت، می‌تواند حالا باشد، چرا که مسیر برای تولید آن هموار است.

۲. راهبه ۲ – تایید شده (The Nun 2)

احضار

راهبه به اندازه فیلم‌های احضار یا آنابل موفق نبود اما ظاهرا به اندازه‌ای خوب بود که تضمینی بر ساخت قسمت دومش باشد. سفران پیش از این تایید کرده‌ بود که نیو لاین سینما در حال کار بر روی قسمت دوم است (که عنوان رسمی ندارد). در مورد زمان پخش یا داستان، هنوز چیزی مشخص نیست. داستان فیلم اول با رفتن به رومانی سال ۱۹۵۲، سری‌ فیلم را بیش از هر زمان دیگری به عقب برد اما دنباله‌ی راهبه به طور بالقوه می‌تواند یک محیط مدرن‌تر داشته باشد، به ویژه اگر دوباره در آن، والاک و خانواده وارن یکدیگر را ملاقات کنند.

۳. قسمت جدید آنابل؟ (A New Annabelle?)

احضار

در مورد این‌که آنابل ۴ در حال ساخت است یا خیر، هیچ خبر رسمی وجود ندارد، بنابراین فیلم آنابل به خانه می‌آید (Annabelle Comes Home) می‌تواند آخرین قسمت این مجموعه باشد. با توجه به شایعات به نظر می‌رسد احتمال ساخت این فیلم وجود دارد. در این صورت، اتفاقات داستان آن یا باید قبل از آنابل به خانه می‌آید رخ دهد یا باید در مورد یافتن راهی دیگر برای خروج این عروسک از موزه و محفظه‌ی اسرار‌آمیز خانواده وارن باشد.

۴. احضار ۴ (The Conjuring 4)

احضار

ممکن است خانواده وارن در آنابل ۴ یا راهبه ۲ بازگردند اما شاید بارزترین گزینه برای بازگشت آن‌ها، احضار ۴ باشد. تهیه کنندگان، نویسندگان و بازیگران فیلم شیطان مرا وادار کرد چیزی درباره ساخت قسمتی دیگر نگفته‌اند اما بیشتر آن‌ها به کار در آن ابراز علاقه کرده‌اند و از آن‌جا که به نظر می‌رسد احضار ۳ در گیشه موفق باشد، شاید طولی نکشد که خبر ساخت قسمت دیگری توسط استودیو به طور رسمی اعلام شود.

بینندگان در قسمت چهارم احتمالی چه خواهند دید؟ وقایع فیلم شیطان مرا وادار کرد که در سال ۱۹۸۱ اتفاق افتاد، در اواخر دوران کاری خانواده وارن به عنوان محققان ماوراءالطبیعه بود اما دادگاه قتل آرن جانسون، آخرین حادثه عجیبی نبود که این زوج به آن پرداختند. موارد دیگری نیز وجود دارد که پس از آن اتفاق افتاده است و می‌توان آن‌ها را در فیلم‌های بعدی دنبال کرد، مانند مشکل ترسناک خانواده اسمرل یا پاک‌سازی‌ خانه اسنیدکر از شیطان در سال ۱۹۸۶.

مشکل خانواده اسمرل که پیش از این در فیلم دلهره‌آور در کانکتیکات مطرح شده‌ بود، می‌تواند موضوعی برای احضار ۴ باشد. انتخابی دیگر برای داستان فیلم، موردی است که قبلا جیمز وان در مورد آن صحبت کرده که در آن خانواده وارن یک مسئله رمز‌آلود در مورد یک گرگینه را بررسی می‌کنند. تصور می‌شد که این ایده می‌تواند طرحی برای احضار ۳ باشد اما اکنون می‌توان آن را در احضار ۴ به کار برد.

۵. اسپین‌آف شیطان مرا وادار کرد (The Cancelled Devil Made Me Do It Spinoff)

احضار

قرار بود احضار ۳ نیز مانند دو قسمت ابتدایی، اسپین‌آف خودش را داشته باشد. برنامه این بود تا این قسمت با حضور شیطانی از قسمت سوم احضار ساخته شود، همان‌طور که آنابل از احضار ۱ و راهبه از احضار ۲ ساخته شد. نویسندگان یک شیطان (با بازی دیویس آزبورن) را در نظر داشتند که به اعتقاد آن‌ها برای داستانی مستقل بسیار مناسب بود. این شخصیت در واقع از شخصیت واقعی حاضر در فیلم شیطان مرا وادار کرد ساخته شده‌ بود.

او ظاهرا یکی از ارواح شیطانی بود که صدایش در نوار جن گیری دیوید گلتزل نیز شنیده شد. در صورت ساخت، این شیطان می‌توانست در کنار کاراکتر غایب ایفای نقش کند اما در نهایت این ایده کنار گذاشته‌ شد. کارگردان فیلم احضار ۳، مایکل چاوز گفت که آن‌ها تصمیم گرفتند به جای استفاده از هر دو کاراکتر و ریسک پیچیده کردن بیش از حد داستان، از یک شخصیت شرور استفاده کنند. اظهارات چاوز نشان می‌دهد که صحنه‌هایی با حضور دیویس آزبورن در نقش شیطان فیلم‌برداری شده بود اما حذف شد و به جای آن، آزبورن به عنوان یک بیمار در زندان، بازی کرد.

منبع: Screenrant

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *